Life!

Generálním partnerem Festivalu Life! je Datart. Na akci představí nejnovější technologie naživo

Generálním partnerem letošního ročníku festivalu Life! se stal přední český prodejce elektroniky Datart. Současně tak vznikla akce Datart Life! jako jedna z pěti součástí festivalu Life!

Ve dvou halách G1 a G2 bude hostit téměř stovku vystavovatelů, včetně renomovaných světových značek. „Nepůjde o klasický veletrh spotřební elektroniky. Všechny stánky ožijí a budou návštěvníky svým programem bavit. Mohou se zapojit do soutěží o zajímavé ceny, do sportovních aktivit, vyzkoušet si řadu výrobků naživo. Navíc jsme pro příchozí připravili speciální festivalovou cenu na všechny produkty. Zboží si mohou on-line objednat na našem prodejním místě přímo na festivalu a třeba hned cestou domů z veletrhu vyzvednout na kterékoliv z našich prodejen. Zboží pro ně bude připravené k odběru do šedesáti minut,“ říká Eva Kočicová, mluvčí společnosti Datart.

Datart Life! pro celou rodinu

V bohatém programu si na své přijde opravdu každý. Pro ženy je připraveno hned několik stánků se zaměřením na krásu, péči o tělo a vlasy, zdravý životní styl a sport, v nichž se mohou nechat učesat, poradit a vyzkoušet si řadu produktů. Pro pány bude k dispozici profesionální barber, který jim upraví vousy. K vidění budou technologické novinky, zájemci se mohou seznámit například s nemodernějšími aplikacemi nositelné elektroniky vhodné na sport nebo s technologiemi pro dálkové ovládání domácích spotřebičů. Novinky představí též značky z oblasti zábavní techniky a nebudou chybět ani vystoupení profesionálních DJ.

Zóna Datart elektromobilita pak nabídne možnost vyzkoušet si jízdu například na elektrokoloběžkách. „Elektrické koloběžky jsou v poslední době velmi oblíbené, přesto řada lidí neví, jaké jsou mezi nimi rozdíly, ani jak si správně vybrat vhodný typ. Některé elektrokoloběžky lze dokonce propojit s chytrým telefonem přes bluetooth. V aplikaci si pak můžete plánovat trasu, sledovat zdolané kilometry a jiné parametry jízdy. Se všemi možnostmi je rádi seznámíme,“ říká Eva Kočicová. Nebudou chybět ani velmi oblíbené stánky se zaměřením na vaření spojené s ochutnávkou jídla a nejkvalitnější kávy. Profesionální kuchaři v nich přetvoří vaření v umění.

Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách

Datart je letos také generálním partnerem Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách, jehož finále se uskuteční v hale Game Hall v pavilonu B. Od března se konají turnaje, do nichž se postupně zapojují desítky nejlepších hráčů. Turnaje vyvrcholí finále právě na výstavišti a vítězové se mohou těšit na zajímavé ceny. Současně se uskuteční také Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. Zapojit se do dění aktivně budou moci i návštěvníci. V Game Hall si zahrají nejnovější hry na mobilech, počítačích i herních, vyzkoušejí brýle virtuální reality nebo si mohou zakoupit potřebné příslušenství a užít si hru doma.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše