Life!

GoGEN přiveze návštěvníkům festivalu Life! pořádnou porci zábavy a aktivit

Na letošním festivalu Life! 2019 nabídne stánek GoGEN v hale V a G2 krom veslařského trenažeru a relaxu se silent kytaristou další soutěže a aktivity, a že je na co se těšit!

Návštěvníci stánku si budou moci prohlédnout a vyzkoušet novinky ze světa elektroniky, jako jsou chytré televizory, moderní bezdrátové reproduktory, sluchátka a další produkty, které jsou určeny nejen aktivním lidem a teenagerům, ale všem, kteří hledají spolehlivé výrobky od české značky za přiměřenou cenu.

Expozice v hale V a G2 nabídne mimo jiné doprovodný program, kde si zcela jistě každý z návštěvníků najde to své. Sportovci budou mít možnost poměřit své síly na veslařských trenažerech. K příležitosti představení bezdrátových sluchátek si budete moci s kamarády vyzkoušet vyřešit unikátní disciplínu, vymanit se z pasti kabelů od sluchátek a zasoutěžit si o hodnotné ceny. Unavení návštěvníci festivalu mohou načerpat energii v odpočinkové zóně se sedacími vaky, ve které bude hrát silent kytarista. Jeho živé vystoupení uslyšíte pouze tehdy, když si nasadíte sluchátka, zažijete tak jedinečný zážitek ze soukromého koncertu přímo na vlastní uši. Nezapomeňte nadále sledovat aktuality, ve kterých budeme odhalovat další překvapení, které pro vás chystáme.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše