Life!

Kilpi: česká značka s tradicí

Na festivalu Life! najdete tradičně nabídku sportovního vybavení. Jednou z prezentovaných značek bude i Kilpi. Seznamte se s jejím příběhem.

Vybrali jsme ty nejlepší lidi z oboru a vytvořili jsme jeden tým – tým vášnivých sportovců a zároveň odborníků na design i výrobu. Společně vyrábíme a vyvíjíme vlastní outdoorové oblečení a sportovní doplňky zejména pro běh, cyklistiku, horskou turistiku a zimní sporty. Naše produkty neustále zdokonalujeme. Při výrobě oblečení pro děti i dospělé se zaměřujeme zejména na funkčnost, praktičnost, kvalitní materiál, módní design a uplatňujeme zkušenosti, které sbíráme již od roku 1991. Dali jsme dohromady tým nadšených a zkušených sportovců, kteří tvoří KILPI RACING TEAM. Tito ambasadoři testují naše produkty a podrobují je zatěžkávacím zkouškám v těch nejextrémnějších podmínkách a při stoprocentním výkonu. Zároveň přicházejí s vychytávkami a vylepšeními, díky kterým jsou KILPI produkty jedinečné a originální. 

Jsme česká značka s tradicí a firma rodinného typu s mezinárodním přesahem. Značku Kilpi tvoříme od roku 2012 a v současnosti je zaregistrována ve více než 120 zemích světa. V České republice máme několik monobrandových prodejen a centrála společnosti sídlí v Ostravě.

Máme rádi výzvy a neobyčejná dobrodružství. Právě proto podporujeme smysluplné sportovní akce, které pomáhají lidem překonat vlastní limity. Jsme partnerem seriálu cyklistického MTB závodu Kolo pro život, extrémního beskydského ultramaratonu s názvem Beskydská sedmička nebo Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Denně plníme naše sociální sítě zajímavým obsahem, čímž si budujeme vlastní komunitu zákazníků a oslovujeme stále nové příznivce aktivního života. Ikonou naší značky se stal severský sob – plyšový maskot v podobě soba v modrém tričku, který poutá pozornost za všech okolností.

A proč tedy zrovna Kilpi? Toto slovo znamená v překladu z finštiny výraz “štít”, což vyjadřuje i podstatu naší značky. Spolehněte se, že naše oblečení bude vaším štítem, a to nejen za ukrutného mrazu nebo vydatného deště.

http://www.kilpi.cz/cs / https://www.shopkilpi.cz / www.facebook.com/kilpisport / www.instagram.com/kilpisport

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše