Life!

Moolbike nabízí vybavení pro cyklistiku za speciální festivalové ceny

Na stánku firmy Moolbike najdete širokou nabídku oblečení zajímavých značek jako Cannondale nebo SUGOi. Vše navíc seženete za mimořádně výhodné ceny, stanovené speciálně pro BIKE Life! Moolbike se samozřejmě nezaměřuje pouze na oblečení, ale na kompletní sortiment kolem cyklistiky.

Nabídka odráží i aktuální trend elektrokol. „Zájem o elektrokola výrazně narůstá. Souvisí to i se situací ve městech, kde se projevuje snaha o mobilitu, a lidi tak často mění auta právě za kola,“ sdělil Roman Hansmann, vedoucí Moolbike OlomoucDůraz na větší bezpečnost, který je s elektrokoly spojen, se přenesl i do nabídky příslušenství. „V sortimentu máme třeba helmu přímo pro jízdu na elektrokolech, kterou vyvinula firma BBB. Nabízíme i speciální sluneční brýle. Firma Basil zase přišla s kolekcí cyklooblečení pro městský styl. Už se tedy nejedná jen o typické barevné dresy, ale i o funkční kvalitní bundy, které se dají běžně používat,“ řekl Hansmann.

A jaká je vlastně cílová skupina pro elektrokola? „Dá se říci, že ještě před pěti lety byla elektrokola oblíbená zejména u seniorů. V dnešní době jsou ovšem stále populárnější u mladších lidí, protože jim umožní dostat se na místa, kam by běžně nejeli,“ doplnil Hansmann.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše