Life!

U Pells najdete nový karbonový Duke za nejnižší možnou cenu

Na stánku Pells uvidíte velké množství zajímavých kol. Především zde však uvidíte novinky. Mezi nimi je i nový karbonový devětadvacítkový hardtail Duke, který Pells poprvé nabízí napřímo, tedy bez prostředníků. „Tento model má výhodu v tom, že lidé dostanou extra kvalitní kolo za výborné peníze,“ řekl Jan Butala, PR manager firmy Pells. Další vystavenou novinkou je karbonové silniční kolo R8.

Pells však myslí i na vaši zábavu a tak se na stánku v průběhu BIKE Life! objevilo také několik známých osobností z oblasti cyklistiky, například mistr světa ve Freestyle motocrossu Libor Podmol nebo Romana Labounková, mistryně světa ve fourcrossu a aktuálně úřadující královna české cyklistiky.  Kdo máte zájem vidět kola v akci a na chvíli spočinout, může využít chill zónu, tedy malé útulné Pells kino, dokonce s popcornem!  A nejen to, jedno z kol si můžete odvézt domů jako výhru – a bude to elektrokolo.  „Soutěžíme tady právě o jedno elektrokolo z naší nabídky. Je to horská devětadvacítka, velmi slušně vybavené kolo  se špičkovým motorem Bafang a s dlouhým dojezdem,“ láká návštěvníky Butala.

Jak moc se liší cílová skupina zákazníků kol a elektrokol?

„Cílová skupina uživatelů elektrokol se liší od cílové skupiny sportovních cyklistů poměrně významně. Nicméně nachází se tam nějaké styčné body. Třeba lidé, kteří jezdívali na crossových kolech, se přiklání v současné chvíli k elektrokolům. Ale jinak sportovní cyklisti, kteří trénují a závodí, na elektrokola pravděpodobně tak často sedat nebudou,“ domnívá se PR manager.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše