Life!

U Pells najdete nový karbonový Duke za nejnižší možnou cenu

Na stánku Pells uvidíte velké množství zajímavých kol. Především zde však uvidíte novinky. Mezi nimi je i nový karbonový devětadvacítkový hardtail Duke, který Pells poprvé nabízí napřímo, tedy bez prostředníků. „Tento model má výhodu v tom, že lidé dostanou extra kvalitní kolo za výborné peníze,“ řekl Jan Butala, PR manager firmy Pells. Další vystavenou novinkou je karbonové silniční kolo R8.

Pells však myslí i na vaši zábavu a tak se na stánku v průběhu BIKE Life! objevilo také několik známých osobností z oblasti cyklistiky, například mistr světa ve Freestyle motocrossu Libor Podmol nebo Romana Labounková, mistryně světa ve fourcrossu a aktuálně úřadující královna české cyklistiky.  Kdo máte zájem vidět kola v akci a na chvíli spočinout, může využít chill zónu, tedy malé útulné Pells kino, dokonce s popcornem!  A nejen to, jedno z kol si můžete odvézt domů jako výhru – a bude to elektrokolo.  „Soutěžíme tady právě o jedno elektrokolo z naší nabídky. Je to horská devětadvacítka, velmi slušně vybavené kolo  se špičkovým motorem Bafang a s dlouhým dojezdem,“ láká návštěvníky Butala.

Jak moc se liší cílová skupina zákazníků kol a elektrokol?

„Cílová skupina uživatelů elektrokol se liší od cílové skupiny sportovních cyklistů poměrně významně. Nicméně nachází se tam nějaké styčné body. Třeba lidé, kteří jezdívali na crossových kolech, se přiklání v současné chvíli k elektrokolům. Ale jinak sportovní cyklisti, kteří trénují a závodí, na elektrokola pravděpodobně tak často sedat nebudou,“ domnívá se PR manager.

Další aktuality z veletrhu