Life!

V pavilonu B si můžete na konzolích vyzkoušet očekávaný titul Death Stranding

Právě dnes vychází nejočekávanější novinka na Playstation 4, která nabízí neotřelé prostředí, zajímavé charaktery a špetku nadpřirozena. Exkluzivně ji na Vodafone Mistroství ČR v počítačových hrách přivedlo Sony a zájemci si ji tak mohou vyzkoušet.

Death Stranding je jednou z nejdiskutovanějších her letošního roku. Za hrou stojí vývojář Hideo Kojima, kterého můžete znát z kultovní série Metal Gear Solid. Novinka nabízí ojedinělý herní zážitek. Vyzkoušet si ji můžete na Vodafone MČR 2019 v pavilonu B. V pátek od 15:30 také bude mít představení v podání oblíbeného streamera Herdyna.

Hra je postavena na postapokalyptickém příběhu

Lidstvo se schovává v posledních přeživších městech ukrytých hluboko v podzemí. Budoucnost, jež poctil nevysvětlitelný příliv smrti (Death Stranding), vykresluje americký kontinent jako nehostinnou pláň. A vaším cílem nebude nic jiného než opět sjednotit lidstvo a postavit se hrozící zkáze čelem.

Když recenzenti nešetří superlativy

Nemalou zásluhu mají také na celkové velikosti tohoto fenoménu herci, kteří propůjčili postavám své tváře a hlasy. Kromě Normana Reeduse (seriál The Walking Dead) se ve hře objevují Mads Mikkelsen (seriál Hannibal), Léa Seydoux (Mission: Impossible – Ghost Protocol), Margaret Qualley (Tenkrát v Hollywoodu), nebo třeba moderátor Conan O'Brien.

Hra má v tuto chvíli na Metacritic průměrné hodnocení 84 procent a mezi recenzemi najdeme i řadu stovek, označující hru za skutečný mistrovský kousek. Hra však balancuje na hraně buď, a nebo. Vyzkoušet si ji proto můžete na Vodafone MČR 2019 v pavilonu B.

Další aktuality z veletrhu