Life!

V pavilonu B si můžete na konzolích vyzkoušet očekávaný titul Death Stranding

Právě dnes vychází nejočekávanější novinka na Playstation 4, která nabízí neotřelé prostředí, zajímavé charaktery a špetku nadpřirozena. Exkluzivně ji na Vodafone Mistroství ČR v počítačových hrách přivedlo Sony a zájemci si ji tak mohou vyzkoušet.

Death Stranding je jednou z nejdiskutovanějších her letošního roku. Za hrou stojí vývojář Hideo Kojima, kterého můžete znát z kultovní série Metal Gear Solid. Novinka nabízí ojedinělý herní zážitek. Vyzkoušet si ji můžete na Vodafone MČR 2019 v pavilonu B. V pátek od 15:30 také bude mít představení v podání oblíbeného streamera Herdyna.

Hra je postavena na postapokalyptickém příběhu

Lidstvo se schovává v posledních přeživších městech ukrytých hluboko v podzemí. Budoucnost, jež poctil nevysvětlitelný příliv smrti (Death Stranding), vykresluje americký kontinent jako nehostinnou pláň. A vaším cílem nebude nic jiného než opět sjednotit lidstvo a postavit se hrozící zkáze čelem.

Když recenzenti nešetří superlativy

Nemalou zásluhu mají také na celkové velikosti tohoto fenoménu herci, kteří propůjčili postavám své tváře a hlasy. Kromě Normana Reeduse (seriál The Walking Dead) se ve hře objevují Mads Mikkelsen (seriál Hannibal), Léa Seydoux (Mission: Impossible – Ghost Protocol), Margaret Qualley (Tenkrát v Hollywoodu), nebo třeba moderátor Conan O'Brien.

Hra má v tuto chvíli na Metacritic průměrné hodnocení 84 procent a mezi recenzemi najdeme i řadu stovek, označující hru za skutečný mistrovský kousek. Hra však balancuje na hraně buď, a nebo. Vyzkoušet si ji proto můžete na Vodafone MČR 2019 v pavilonu B.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše