Mezinárodní strojírenský veletrh

ABB vstupuje do továrny budoucnosti. V Brně předvede digitální průlom

Letošním heslem společnosti ABB, s. r. o. pro Mezinárodní strojírenský veletrhu je „továrna budoucnosti“. Společnosti láká širokou laickou i odbornou veřejnost na technologické novinky budoucnosti a své vidění Průmyslové revoluce 4.0. Návštěvníci zde uvidí opravdu široký výběr „sci-fi“ novinek, mezi které patří například nabití auta s dojezdem 200 km za 8 minut. Stánek 093 ABB můžete navštívit v pavilonu P nebo můžete prozkoumat inovativní expozici Digitální továrna 2.0 v pavilonu A.

V expozici ABB se soustředí především na představení digitálních technologií a inteligentních řešení, která pomáhají zákazníkům dosahovat vyšší flexibilitu a produktivitu výroby. „S námi vstoupíte do světa přelomových digitálních technologií budoucnosti, které už teď výrazně mění způsob, jakým pracujeme, vyrábíme, poháníme stroje, pohybujeme se nebo bydlíme,“ řekl manažer marketingu Miloš Stibal.

Atraktivní exponáty z oblasti digitalizace průmyslu a automatizace výroby představí v rámci expozice ABB i celá řada partnerských firem v čele s lídrem automatizace společností B&R. Daleko více prostoru dostávají také technologičtí partneři ABB jako je například Hewlett Packard Enterprises a systémoví integrátoři robotů ABB, kteří představují konkrétní robotická pracoviště. „Ve snaze podpořit hlavní myšlenku veletrhu jsme se rozhodli rozšířit expozici Digitální továrny o vybraná řešení z portfolia ABB, která ukážou praktické možnosti využití digitálních trendů,“ dodal Stibal.

Digitální továrna předvede sci-fi. ABB bude v čele

Digitální továrna 2.0 a druhá vlna průmyslu 4.0 přináší řešení zaměřená na digitální budoucnost prezentovanou na expozicích vystavovatelů v jednotlivých oborových halách. Návštěvníci zde mají možnost vidět unikátní patentovanou nabíjecí stanici ABB Terra, která je schopna nabít osobní auto na dojezd 200 km během pouhých 8 minut, dále také průmyslového robota IRB 6700 s elektrickými svařovacími kleštěmi GWT X9, automatizovaný dopravní systém od partnerské slovenské společnosti Photoneo i kolaborativního robota Yumi s širokými možnostmi aplikací.

Podrobnosti o jednotlivých exponátech zde

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše