Mezinárodní strojírenský veletrh

CAIM představí, jak interim management pomáhá průmyslu

Česká asociace interim managementu (CAIM) pořádá v rámci MSV konzultační setkání na téma Využití interim managementu v průmyslu. Uskuteční se v úterý 8. 10. od 10 do 16 hodin v pavilonu A1 v prostorách akce Hospodářské komory Brno nazvané Kontakt-Kontrakt.

Zájemci mohou přijít prodiskutovat své problémy, ale i rozvojové záměry a možnosti spolupráce se zkušenými interim manažery, nebo se jen seznámit se s fungováním asociace či principy práce interim manažerů.

Konzultace poskytnou interim manažeři, kteří působí v průmyslových firmách a mají několikaleté zkušenosti, například Petr Karásek a jeho tým, který se podílel na záchraně automobilky TATRA, společnosti Kovosvit MAS nebo restrukturalizaci podniku ŠKODA TRANSPORTATION.

Nedostatky a chyby v řízení firem mohou být různé a majitelé či manažeři si je většinou odmítají přiznat, čímž své firmy brzdí v rozvoji nebo dokonce ohrožují. „Velmi často se setkáváme ve firmách s chybějící jasnou, atraktivní a měřitelnou vizí, rozpracovanou do dlouhodobě udržitelné strategie, která je pravidelně revidována a inovována. Majitelé si bohužel neuvědomují důležitost strategie a nevnímají hrozby, které jsou s tím spojené,“ uvedl Petr Karásek, místopředseda České asociace interim managementu.

CAIM je přední českou organizací sdružující interim manažery, zprostředkovatele v oblasti interim managementu, právnické a fyzické osoby využívající interim management či zajímající se o něj. Posláním CAIM je rozvíjet informovanost, povědomí a know-how o interim managementu a budovat tak silné zázemí pro růst kvalitních českých interim manažerů. Členové asociace pomáhají společnostem přežít, řídit změny a důležité projekty, vyrovnat se s nedostatkem či výpadkem odborných kapacit nebo se změnou situace na trhu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše