Mezinárodní strojírenský veletrh

Compas představí vlastní digitální továrnu

COMPAS automatizace je inženýrsko-dodavatelská společnost, která dodává integrovaná řešení průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů MES v podobě "chytré" digitální továrny ve vizi Průmysl 4.0.

V praxi ověřeným konceptem firmy COMPAS - výrobce MES/MOM systému COMES, je Elektronické řízení výroby pro podporu operativního řízení výroby a údržby, které společnost rozvíjí již více jak 10 let a které dnes nazývá Digitální továrna Compas.

Řešení je založené na digitalizaci a výměně potřebných informací elektronicky, využívá hlubokou systémovou integraci IT funkcí obsažených v podnikových systémech úrovní ERP - COMES - automatizace technologií a poskytuje výrobnímu týmu potřebné informace v reálném čase. Řešení obsahuje mnohem více přínosů, než pouhou digitalizaci a je ho možné dále rozvíjet s využitím výsledků posledního vývoje do podoby továren podle vize Industry 4.0 do podoby "Chytré" digitální továrny.

uto vizi již postupně firma COMPAS naplňuje v továrnách jejich obchodních partnerů a má i úspěšné příklady nasazení a reference.

Digitální továrna COMPAS

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše