Mezinárodní strojírenský veletrh

Compas představí vlastní digitální továrnu

COMPAS automatizace je inženýrsko-dodavatelská společnost, která dodává integrovaná řešení průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů MES v podobě "chytré" digitální továrny ve vizi Průmysl 4.0.

V praxi ověřeným konceptem firmy COMPAS - výrobce MES/MOM systému COMES, je Elektronické řízení výroby pro podporu operativního řízení výroby a údržby, které společnost rozvíjí již více jak 10 let a které dnes nazývá Digitální továrna Compas.

Řešení je založené na digitalizaci a výměně potřebných informací elektronicky, využívá hlubokou systémovou integraci IT funkcí obsažených v podnikových systémech úrovní ERP - COMES - automatizace technologií a poskytuje výrobnímu týmu potřebné informace v reálném čase. Řešení obsahuje mnohem více přínosů, než pouhou digitalizaci a je ho možné dále rozvíjet s využitím výsledků posledního vývoje do podoby továren podle vize Industry 4.0 do podoby "Chytré" digitální továrny.

uto vizi již postupně firma COMPAS naplňuje v továrnách jejich obchodních partnerů a má i úspěšné příklady nasazení a reference.

Digitální továrna COMPAS

Další aktuality z veletrhu