Mezinárodní strojírenský veletrh

HW server přinese na strojírenském veletrhu řadu novinek

Nové technologie z oblasti IoT mají co nabídnout i průmyslovým firmám a nejnovějším digitálním továrnám. Proto i HW server představí řadu novinek na MSV 2019, najdete jej v pavilonu C, stánek 066.

Spojení redakce HW serveru a obchodní divize naší firmy přináší mnoho nových impulzů. Na jednu stranu tušíme, jaké jsou trendy, na druhou stranu víme od našich zákazníků, které z trendů se ukázaly být slepou uličkou. Letošní Mezinárodní strojírenský veletrh přináší zajímavá témata a tak i my přispějeme a návštěvníkům představíme techniku, která může výrazně změnit fungování velkých i malých průmyslových provozů.

Aktuální novinkou je HWPortal,služba, která umožňuje monitorovat prostředí a procesy a ovládat řídící systémy. Firmy mohou díky HWPortal využít funkce internetu věcí bez výrazných investic. Senzorové systémy pro portál jsou přitom modulární a stavebnicové, takže se přizpůsobí konkrétním požadavkům provozu nebo technologie. Uživatelům nabídne HWPortal komfortní přístup k přehledovým panelům s individuálním nastavením a řadu funkcí včasné výstrahy v případě poruch nebo překročení prahových hodnot.

Pro HWPortal, portál SensDesk i další dohledové systémy nabízí HW Server senzorové jednotky výrobce HW group, včetně nejnovějších zařízení řady SD. Ta doplňují zařízení s řadou vstupů Poseidon, Damocles a Ares a reprezentují jednoúčelové jednotky. Všechna zařízení lze kombinovat na úrovni celé sítě a optimalizovat tak náklady vzhledem k potřebným funkcím.

Mezi představenými výrobky nebudou chybět ani chytré zásuvky a inteligentní distribuční jednotky energie Netio. Ty umožňují dálkové ovládání napájení pro systémy v průmyslovém prostředí.

Pro oblast laboratorních a testovacích systémů představíme řadu měřících ústředen LabJack a převodníků Sollae.

Zdroj: HW server

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše