Mezinárodní strojírenský veletrh

Úspěšný projekt Kontakt-Kontrakt opět při MSV

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně opět nabízí vystavovatelům možnost domluvit a vést obchodní jednání prostřednictvím projektu Kontakt-Kontrakt. Akce stojí na předem domluvených setkáních, které fungují jak na lokální tak mezinárodní bázi.

Kontakt-Kontrakt propojuje výhody tradiční veletržní účasti a stále populárnějšího setkávání obchodních partnerů v tváří tvář s přesným časem a místem domluveným předem. Přihlášeným umožní vstup na veletrh, dává záruku jednacích prostor přímo v areálu výstaviště, a především jistotu potvrzených obchodních schůzek. „Firmy si předem připravené schůzky rychle oblíbily. Naše průzkumy potvrzují, že řada kontaktů navázaných během této burzy pokračuje a skončí obchodní dohodou,“ řekl manažer projektu Radek Kopecký. 

Zájem už projevilo Německo i Korea

Setkání se uskuteční až na samotném veletrhu na podzim 2019, ale už nyní se mohou vystavovatele zdarma registrovat na portálu. „Při online registraci vyplní profil popisující firemní aktivity a nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si vybíráte partnery k jednání a výsledek obdržíte v podobě individuálního rozvrhu Vašich schůzek,“ nastínil Kopecký. Registrační formulář a aktuální seznam přihlášených naleznete na portálu akce ZDE. Mezi zájemce se po boku tuzemska zařadila také Korea, Německo, Slovensko nebo Rakousko.

Tradiční akce B2B - Kontakt-Kontrakt - je příležitost ke zvýšení konkurenceschopnosti a identifikace nových trhů. Jedná se o společný projekt Regionální hospodářské komory Brno, českých a zahraničních partnerů patřících do sítě Enterprise Europe Network (EEN), obchodních komor a Veletrhů Brno, a.s.

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Více než třetina vystavovatelů je ze zahraničí. „Loňského ročníku Kontakt-Kontrakt se zúčastnilo 233 společností z 13 států z řad veletržních vystavovatelů a návštěvníků a bylo realizováno přes 300 jednání,“ dodal Kopecký.