Mezinárodní strojírenský veletrh

Úspěšný projekt Kontakt-Kontrakt opět při MSV

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně opět nabízí vystavovatelům možnost domluvit a vést obchodní jednání prostřednictvím projektu Kontakt-Kontrakt. Akce stojí na předem domluvených setkáních, které fungují jak na lokální tak mezinárodní bázi.

Kontakt-Kontrakt propojuje výhody tradiční veletržní účasti a stále populárnějšího setkávání obchodních partnerů v tváří tvář s přesným časem a místem domluveným předem. Přihlášeným umožní vstup na veletrh, dává záruku jednacích prostor přímo v areálu výstaviště, a především jistotu potvrzených obchodních schůzek. „Firmy si předem připravené schůzky rychle oblíbily. Naše průzkumy potvrzují, že řada kontaktů navázaných během této burzy pokračuje a skončí obchodní dohodou,“ řekl manažer projektu Radek Kopecký. 

Zájem už projevilo Německo i Korea

Setkání se uskuteční až na samotném veletrhu na podzim 2019, ale už nyní se mohou vystavovatele zdarma registrovat na portálu. „Při online registraci vyplní profil popisující firemní aktivity a nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si vybíráte partnery k jednání a výsledek obdržíte v podobě individuálního rozvrhu Vašich schůzek,“ nastínil Kopecký. Registrační formulář a aktuální seznam přihlášených naleznete na portálu akce ZDE. Mezi zájemce se po boku tuzemska zařadila také Korea, Německo, Slovensko nebo Rakousko.

Tradiční akce B2B - Kontakt-Kontrakt - je příležitost ke zvýšení konkurenceschopnosti a identifikace nových trhů. Jedná se o společný projekt Regionální hospodářské komory Brno, českých a zahraničních partnerů patřících do sítě Enterprise Europe Network (EEN), obchodních komor a Veletrhů Brno, a.s.

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Více než třetina vystavovatelů je ze zahraničí. „Loňského ročníku Kontakt-Kontrakt se zúčastnilo 233 společností z 13 států z řad veletržních vystavovatelů a návštěvníků a bylo realizováno přes 300 jednání,“ dodal Kopecký. 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše