Mezinárodní strojírenský veletrh

Misan bude opět prezentovat špičkové stroje s mezinárodním renomé

Společnost Misan s.r.o. představí na MSV 2019 světoznámé firmy jako Okuma, Brother nebo Okamoto. Kromě jejich prezentace a strojů však přinese tři letošní novinky pro strojírenský trh - svislé obráběcí centrum Okuma Genos M660V, obráběcí centrum SPEEDIO R650 X2 s výměnou palet a víceúčelové centrum OKUMA MULTUS U3000-2SW. Misan najdete v pavilonu A1 pod číslem 02 a v pavilonu P u stánku 142.

Tři novinky v podobě obráběcích center, na něž je Misan s. r. o. specialista, se podívají na veletržní plochu brněnského výstaviště. Společnost však zastupuje i mezinárodně známé partnery a seznamuje tak své zákazníky se stroji Okuma, Brother, Concept laser a hybridními stroji, které kombinují frézování s kovovým 3D tiskem od firmy Okuma.

Okuma Genos předvede dosud největší pracovní prostor

Jedná se o nového příslušníka nízkonákladových, svislých obráběcích center a doplňuje tak řadu svislých center OKUMA GENOS s dvoustojanovou portálovou konstrukcí o typ s upínacím kuželem vřetena volitelným mezi #40 nebo #50 a stolem velikosti 1500x660 mm. „Řídicím systémem je osvědčený Okuma OSP-P300M-e-3D-Es s inteligentními funkcemi jako teplotní kompenzace nebo anti-kolizní systém, které ocení všichni pracovníci.  Stroj je vhodný pro kusovou a malosériovou výrobu prostorových dílů zejména v nízkonákladových provozech,“ řekla Andrea Michalcová ze společnosti Misan ke svislé obráběcímu centru s výjimečným poměrem ceny a výkonu Okuma Genos M660V.

Okuma je japonská společnost s dlouholetou tradicí výroby zejména obráběcích strojů. Nabízí také supermultifuknční centra, která kombinují soustružení, frézování, broušení, laserové navařování a laserové kalení po křivce.

Jak se uplatnit mezi auty ukáže Brother SPEEDIO

Vysoce produktivní svislá obráběcí centra Brother SPEEDIO využívají koncepce stroje, jenž výrazně zkracuje vedlejší časy frézovacích operací a umožňuje tak pracovat v plně automatizovaném režimu. Řetězový zásobník nástrojů unikátní konstrukce disponuje 40 pozicemi. „Vysoká rychlost výměny nástrojů a výměny palet rychlo-otáčením dvouprostorového stolu zase zaručuje nejvyšší možnou produktivitu,“ dodala Michalcová k vysokorychlostnímu svislé obráběcímu centrum SPEEDIO R650 X2.

Počátky japonské společnosti Brother sahají až do roku 1908, kdy Kanekichi Yasui založil společnost Yasui Sewing Machine Co., která se zabývala výrobou šicích strojů. Dnes vyrábí a prodává širokou škálu produktů jako např. obráběcí centra, tiskárny, faxy, domácí a průmyslové šicí stroje. Skupina Brother Group má sídlo v japonském městě Nagoya, a má více než 20.000 zaměstnanců po celém světě.

OKUMA MULTUS vidí ve složitosti smysl a příležitost

Pravoúhlá kinematika tohoto stroje umocňuje a úctyhodnou tuhost a tomu odpovídající řezné parametry nástrojového vřetena. Inovace je zde zejména pro obrábění velmi složitých dílů s vysokou přidanou hodnotou. Technologií kompletního obrobení je centrum OKUMA Multus U3000-2SW schopno učinit na jedno vložení. Spodní revolverová hlava, pak umožňuje zvýšit produktivitu možným záběrem dvou nástrojů najednou.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše