Mezinárodní strojírenský veletrh

Objevte výhody BRNO FAIR CITY v době konání MSV

Společnost Veletrhy Brno ve spolupráci s městem Brnem připravila pro návštěvníky MSV i letos systém benefitů BRNO FAIR CITY, který má za cíl zpříjemnit pobyt na Mezinárodním strojírenském veletrhu. Již třetí rok lze čerpat mimořádné benefity v restauracích, barech či klubech nebo využít výhody při cestování po městě Brně.

K Brnu dodnes neodmyslitelně patří titul „veletržní město“. Mezinárodní strojírenský veletrh vždy měnil město na metropoli plnou cizinců, technologických novinek a spotřebitelského zboží, na brněnské výstaviště za ním proudily tisíce návštěvníků. Projekt BRNO FAIR CITY má připomenout dobu, kdy veletrhem žilo celé město a pro návštěvníky i vystavovatele bylo nabité ruchem a aktivitami. Jeho cílem je nabídnout to nejlepší, co město Brno nabízí a ukázat, že veletržní program nemusí skončit opuštěním areálu výstaviště.

Za dobrým jídlem i zábavou

Do projektu BRNO FAIR CITY se každoročně zapojují přední podniky brněnské gastronomie. Restaurace, kavárny, pivnice, vinárny i bary připravily bohatou nabídku speciálních menu, slevových akcí a welcome drinků. Účastníci MSV se po veletrhu mohou vydat na ochutnávky piv z místních pivovarů do netradičního prostředí bývalého atomového krytu 10-Z, které budou probíhat od 8. do 10. října, nebo vyzkoušet motokárovou dráhu Kart Arena Brno v těsné blízkosti brněnského výstaviště.

Cestujte výhodněji díky veletržní jízdence

Pro jízdu hromadnou dopravou lze využít speciální veletržní jízdenku, která má celodenní platnost. Zakoupit ji budete moci na zastávkách tramvaje č. 1 Hlavní nádraží a Výstaviště – hlavní vstup nebo v infopointu BRNO FAIR CITY přímo v areálu výstaviště. Cenové zvýhodnění pro cestování po Brně přichystala také společnost Drink&Drive.

Jak využívat benefity a pro koho jsou určeny?

Výhody BRNO FAIR CITY jsou určeny pro všechny účastníky MSV, tedy jak pro vystavovatele, tak i návštěvníky. Abyste benefity mohli uplatnit, budete potřebovat silikonový náramek, který slouží k identifikaci účastníků. Získat jej můžete kdykoliv během veletrhu v infopointu BRNO FAIR CITY u hlavního vstupu nebo v infostáncích v každém pavilonu. Stačí předložit vystavovatelský průkaz nebo vstupenku na MSV 2019.

Seznam benefitů, které partneři programu BRNO FAIR CITY připravili, najdete v tištěném průvodci, na webové stránce brnofaircity.cz nebo v mobilní aplikaci BVV Trade Fairs, která je dostupná pro Android a iOS.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše