Mezinárodní strojírenský veletrh

Řešení pro digitální továrnu se představí ve zvláštní expozici

Digitální továrna a Průmysl 4.0 jsou hlavními tématy Mezinárodního strojírenského veletrhu 2019. Tato témata jsou v několika posledních letech prezentována na expozicích jednotlivých vystavovatelů, v letošním ročníku budou zdůrazněna a bude jim poskytnut prostor ve speciální expozici, která koncentruje informace a řešení zaměřená na digitální budoucnost.

V této expozici se představí řešení založená na hluboké digitální transformaci a umělé inteligenci. Součástí expozice bude pódium určené pro přednášky a prezentace. Pro vystavovatele jsou připraveny balíčky DIGI I a DIGI II.

V expozici bude fyzický prostor s exponáty propojen digitálním prostorem, v kterém se bude odehrávat část aktivit. Prostřednictvím tematických ostrůvků vytvoříme „naučnou stezku budoucností“, která návštěvníka provede na základě specifického zájmu konkrétními fenomény (umělá inteligence, blockchain, inteligentní robotika a mechatronika, elektromobilita, kryptobezpečnost, nové formy vzdělávání) a zpřístupní mu možné varianty dalšího vývoje. Součástí expozice bude pódium určené pro přednášky a prezentace. Expozice bude umístěna v pavilonu A1.

Konference

Součástí projektu Digitální továrna bude také konference "Průmysl 4.0 - druhá vlna", která proběhne na výstavišti (pavilon E, sál E4) ve středu 9. října. Počítá se s přednášejícími z České republiky i zahraničí.

Buďte u toho

Expozice digitální továrna je otevřený projekt, do kterého je možné se zapojit různými způsoby – prezentací konkrétního řešení na výstavní ploše, partnerstvím, přednáškou nebo prezentací na pódiu. Tato expozice bude zhmotněním hlavního tématu MSV 2019, důležitým obsahem reklamní kampaně veletrhu a bodem, k němuž zamíří mnoho návštěvníků. Digitální továrna na MSV 2019 bude skutečným a realistickým pohledem do budoucnosti průmyslové výroby. Přítomnost v této expozici zajistí, že se Vaše firma nebo řešení stane v očích návštěvníků součástí těchto změn, se kterými musí počítat každý subjekt působící v oblasti průmyslové výroby.

Více k expozici Digitální továrna najdete zde

Další aktuality z veletrhu