International Engineering Fair

Translation is not available.

Řešení pro digitální továrnu se představí ve zvláštní expozici

Digitální továrna a Průmysl 4.0 jsou hlavními tématy Mezinárodního strojírenského veletrhu 2019. Tato témata jsou v několika posledních letech prezentována na expozicích jednotlivých vystavovatelů, v letošním ročníku budou zdůrazněna a bude jim poskytnut prostor ve speciální expozici, která koncentruje informace a řešení zaměřená na digitální budoucnost.

V této expozici se představí řešení založená na hluboké digitální transformaci a umělé inteligenci. Součástí expozice bude pódium určené pro přednášky a prezentace. Pro vystavovatele jsou připraveny balíčky DIGI I a DIGI II.

V expozici bude fyzický prostor s exponáty propojen digitálním prostorem, v kterém se bude odehrávat část aktivit. Prostřednictvím tematických ostrůvků vytvoříme „naučnou stezku budoucností“, která návštěvníka provede na základě specifického zájmu konkrétními fenomény (umělá inteligence, blockchain, inteligentní robotika a mechatronika, elektromobilita, kryptobezpečnost, nové formy vzdělávání) a zpřístupní mu možné varianty dalšího vývoje. Součástí expozice bude pódium určené pro přednášky a prezentace. Expozice bude umístěna v pavilonu A1.

Konference

Součástí projektu Digitální továrna bude také konference "Průmysl 4.0 - druhá vlna", která proběhne na výstavišti (pavilon E, sál E4) ve středu 9. října. Počítá se s přednášejícími z České republiky i zahraničí.

Buďte u toho

Expozice digitální továrna je otevřený projekt, do kterého je možné se zapojit různými způsoby – prezentací konkrétního řešení na výstavní ploše, partnerstvím, přednáškou nebo prezentací na pódiu. Tato expozice bude zhmotněním hlavního tématu MSV 2019, důležitým obsahem reklamní kampaně veletrhu a bodem, k němuž zamíří mnoho návštěvníků. Digitální továrna na MSV 2019 bude skutečným a realistickým pohledem do budoucnosti průmyslové výroby. Přítomnost v této expozici zajistí, že se Vaše firma nebo řešení stane v očích návštěvníků součástí těchto změn, se kterými musí počítat každý subjekt působící v oblasti průmyslové výroby.

Více k expozici Digitální továrna najdete zde

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše