International Engineering Fair

Translation is not available.

Ferrari, Audi, Bentley i Mercedes. Součástky pro ně vyrábí stroje od firmy Šmeral

Bezpečí zaměstnanců a rychlá výroba na prvním místě. Tím se řídí česká firma Šmeral Brno a.s. při konstrukci svých strojů.

Bezpečí zaměstnanců a rychlá výroba na prvním místě. Tím se řídí česká firma Šmeral Brno a.s. při konstrukci svých strojů. Na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně proto představili příslušenství ke svislým kovacím lisům SKL a LMZ. „Nejvíce pyšní jsme na zrychlení a zautomatizování v podobě transferizace strojů a s tím související zvýšenou bezpečností zaměstnanců,“ říká ředitel kvality z firmy Šmeral Marek Doležel.

Až devadesát procent výrobků ze strojů firmy Šmeral Brno a.s. se využívá v automobilovém průmyslu. Vyrábí se na nich díly například pro Škoda Auto, Mercedes, ale i dražší značky jako Bentley či Ferrari. „Je zcela jisté, že když si sednete do jakéhokoliv auta, bude některá z kovaných součástí v něm vyrobena na našich strojích,“ doplňuje Zuzana Novotná za marketing firmy.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše