REHAPROTEX

Kine-MAX bude tejpovat na Rehaprotexu i festivalu Life! návštěvníky zdarma

Kine-MAX nabízí rehabilitační, masážní a cvičební produkty jako jsou například tejpovací pásky, masážní válce, posilovací gumy a balanční podložky. Na veletrhu REHAPROTEX a také na festivalu Life! naleznete celý jejich sortiment. Navíc na jejich stánku bude přítomný fyzioterapeut, který bude ZDARMA poskytovat jak vyšetření, tak tejpování přímo na místě.

Běžná cena takového ošetření se pohybuje kolem 1000 Kč, pro vás bude tato služba na obou veletrzích ale zcela zdarma!

Tejpování je fyzioterapeutická metoda, jejímž úkolem je uvolnit namáhané a přetížené svaly. Dále se mohou využít pro zpevnění svalů, a to v případech kdy se tělo chystá na náročný výkon jako je sport, túra nebo jiný náročný pohyb. Základem je lepení tejpovacích pásků na vybraná místa. Tejpy se dělí na neelastické (fixační) a kinesiologické tejpy.

Kinesiologické tejpy se používají pro podporu sportovních výkonů, prevenci a léčbu akutních i chronických onemocněních pohybového a kloubního aparátu, zlepšení krevního a lymfatického oběhu a podporu reparačních procesů tkání. 

Poskytují úlevu od bolesti, vytváří vnější podporu a zajišťují stabilitu, stimulují rychlejší zotavení poraněných či bolavých svalů a kloubů a pomáhají bez ztráty komfortu a volnosti pohybu. Kine-MAX nabízí hned 4 druhy kinesiologických tejpů, které se liší především druhem materiálu a povrchu, pevností a silou a dobou adheze. 

Neelastické tejpy jsou určené pro podporu sportovních výkonů a pro prevenci a léčbu akutních i chronických onemocněních pohybového a kloubního aparátu. Tejpy Kine-MAX jsou vyrobené z vláken 95% bavlny a 5% viskózy, která díky svým neelastickým vlastnostem zaručuje spolehlivou fixaci a podporu. Hlavní funkcí neelastického tejpu je fixace a vymezení pohybu postižených části těla a to především kloubů, šlach a vazů tak, aby nedocházelo k dalšímu nežádoucímu poškození. Proto je maximálně důležitá jeho vysoká pevnost a lepivost. Využívají je nejen sportovci, fyzioterapeuti a chiropraktici, ale i lékaři z řady dalších oborů. 

V nabídce Kine-MAX najdete i řadu dalších produktů, ať již se jedná o masážní prostředky, jako jsou masážní tyče, válce a různé míčky nebo sportovní pomůcky, např. cvičební míče, balanční podložky, švihadla a posilovací gumy.

Kompletní sortiment Kine-MAX najdete na www.kine-max.cz.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše