Stavební veletrh Brno

Li-Go Light představí vyřezávaná svítidla z dřevěných materiálů

Lampičky nebo obrazové led svítidla představí na Stavebním veletrhu Brno 2020 společnost Li-Go Light. Svítidla jsou vyrobena ze dřeva a dřevěných polotovarů z trvale obnovitelných lesů. Li-Go Light cílí na harmonii domova a kultivaci duše.

Svítidla kromě energie světla a příjemného dekorativního prvku vytváří prostor pro jedinečnost a harmonii. „Do každého designu vkládáme obrazy a tvary, které častokrát obsahují příběhy a představy našich zákazníků. Vyvoláváme radostné vzpomínky, podporujeme rodinné hodnoty a do každého tmavého koutu přinášíme trochu inspirativní představivosti,“ řekl Ivo Jurásek ze společnosti Li-Go Light.

Dřevěná svítidla jsou ekologická a jejich povrch je z kvalitních ekologických mořidel a laků vyhovujícím normě EN 71. „Naše svítidla jsou vyrobena ze dřeva a dřevěných polotovarů z trvale obnovitelných lesů. Dřevo má mnohé významné psychologické účinky, mezi které patří například schopnost snižovat úroveň stresu. Práce s tímto materiálem tak pro nás představuje jasnou volbu,“ dodal Jurásek. Pocit z prostoru lze zcela proměnit změnou intenzity a barvy světla nebo umístěním samotného svítidla.

Již 20 let společnost tvoří světelné dekorace. Ty první vyráběli z kovošrotového odpadu. „Po těchto zkušenostech, jsme došli k přesvědčení, že světlo a tvar patří k sobě. Kombinace barev, tvarů, stínů a odstínů inspiruje naší fantazii a pozitivně působí na naši náladu,“ vysvětlil Jurásek.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše