Stavební veletrh Brno

Li-Go Light představí vyřezávaná svítidla z dřevěných materiálů

Lampičky nebo obrazové led svítidla představí na Stavebním veletrhu Brno 2020 společnost Li-Go Light. Svítidla jsou vyrobena ze dřeva a dřevěných polotovarů z trvale obnovitelných lesů. Li-Go Light cílí na harmonii domova a kultivaci duše.

Svítidla kromě energie světla a příjemného dekorativního prvku vytváří prostor pro jedinečnost a harmonii. „Do každého designu vkládáme obrazy a tvary, které častokrát obsahují příběhy a představy našich zákazníků. Vyvoláváme radostné vzpomínky, podporujeme rodinné hodnoty a do každého tmavého koutu přinášíme trochu inspirativní představivosti,“ řekl Ivo Jurásek ze společnosti Li-Go Light.

Dřevěná svítidla jsou ekologická a jejich povrch je z kvalitních ekologických mořidel a laků vyhovujícím normě EN 71. „Naše svítidla jsou vyrobena ze dřeva a dřevěných polotovarů z trvale obnovitelných lesů. Dřevo má mnohé významné psychologické účinky, mezi které patří například schopnost snižovat úroveň stresu. Práce s tímto materiálem tak pro nás představuje jasnou volbu,“ dodal Jurásek. Pocit z prostoru lze zcela proměnit změnou intenzity a barvy světla nebo umístěním samotného svítidla.

Již 20 let společnost tvoří světelné dekorace. Ty první vyráběli z kovošrotového odpadu. „Po těchto zkušenostech, jsme došli k přesvědčení, že světlo a tvar patří k sobě. Kombinace barev, tvarů, stínů a odstínů inspiruje naší fantazii a pozitivně působí na naši náladu,“ vysvětlil Jurásek.

Další aktuality z veletrhu