KABO

JADISE: kabelky s nádechem Sicílie

Na módní přehlídce STYL SHOW II dnes měla premiéru italská značka JADISE, jenž nezapře sicilský původ svého dvorního designéra. Massimiliano D´Angelo pochází z Palerma a při navrhování kabelek se inspiruje sicilskou kulturou, cestováním, uměním či fotografií. Od roku 2012 navrhuje originální dámské kousky, které mají mladistvý šmrnc a na první pohled viditelnou kvalitu provedení, která uspokojí i velmi náročné zákaznice.

Dnešní přehlídkovou prezentaci otevřely kabelky ozdobené ruční květinovou malbou a vyrobené ze tří druhů tzv. Nappa kůží, kombinující plnolící usně s potištěnou hovězinou a kůží z hada, jehož šupiny mají duhový lesk. Do veletržní kolekce byly zařazeny společenské kabelky různých velikostí, ale také originální batoh nebo malá kabelka QuboRobot originálního tvaru.

„JADISE je na českém a slovenském trhu poměrně krátce, proto jsme se rozhodli představit v Brně na veletrhu STYL a KABO. Jedná se o luxusní dámské kabelky z pravé kůže výhradně vyrobené v Itálii, ať už z hovězí kůže pocházející z Itálie, Brazílie a Indonésie nebo hadí kůže z Asie, především z Číny, některé doplněné o pravou kožešinu. Zdobné části jsou vyrobeny z galvanického niklu či galvanického zlata, které dávají kabelkám originální vzhled a jsou zárukou jejich delší životnosti. Kabelky jsou určeny pro ženy, které kladou důraz na kvalitu a eleganci a současně chtějí i něco neokoukaného,“ říká Simona Spoustová, která na středoevropském trhu tuto značku zastupuje. V sousedství kabelek nabízí také deštníky, které její firma Simmy dováží už pětadvacet let z Řecka a Itálie.