KABO

JADISE: kabelky s nádechem Sicílie

Na módní přehlídce STYL SHOW II dnes měla premiéru italská značka JADISE, jenž nezapře sicilský původ svého dvorního designéra. Massimiliano D´Angelo pochází z Palerma a při navrhování kabelek se inspiruje sicilskou kulturou, cestováním, uměním či fotografií. Od roku 2012 navrhuje originální dámské kousky, které mají mladistvý šmrnc a na první pohled viditelnou kvalitu provedení, která uspokojí i velmi náročné zákaznice.

Dnešní přehlídkovou prezentaci otevřely kabelky ozdobené ruční květinovou malbou a vyrobené ze tří druhů tzv. Nappa kůží, kombinující plnolící usně s potištěnou hovězinou a kůží z hada, jehož šupiny mají duhový lesk. Do veletržní kolekce byly zařazeny společenské kabelky různých velikostí, ale také originální batoh nebo malá kabelka QuboRobot originálního tvaru.

„JADISE je na českém a slovenském trhu poměrně krátce, proto jsme se rozhodli představit v Brně na veletrhu STYL a KABO. Jedná se o luxusní dámské kabelky z pravé kůže výhradně vyrobené v Itálii, ať už z hovězí kůže pocházející z Itálie, Brazílie a Indonésie nebo hadí kůže z Asie, především z Číny, některé doplněné o pravou kožešinu. Zdobné části jsou vyrobeny z galvanického niklu či galvanického zlata, které dávají kabelkám originální vzhled a jsou zárukou jejich delší životnosti. Kabelky jsou určeny pro ženy, které kladou důraz na kvalitu a eleganci a současně chtějí i něco neokoukaného,“ říká Simona Spoustová, která na středoevropském trhu tuto značku zastupuje. V sousedství kabelek nabízí také deštníky, které její firma Simmy dováží už pětadvacet let z Řecka a Itálie.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše