TECHAGRO

AGRI-PRECISION dovybaví vaše stroje chytrými technologiemi

Již osmým rokem poskytuje AGRI-PRECISION s.r.o. se sídlem v Ivančicích u Brna produkty a služby na bázi GPS technologií zaměřené na zemědělské účely. Specializuje se na dovybavení zemědělské techniky jakékoliv značky a stáří stroje.

Zastupuje přední světové výrobce GPS zařízení a provádí jejich odbornou instalaci a servis. O tom, co přivezou na Techagro a komu jsou produkty určeny, jsme si povídali s jednatelem společnosti, Michalem Krutišem.

Jaké exponáty z precizního zemědělství v Brně představíte?

Představíme řešení pro vybavení zemědělské techniky pro potřeby precizního zemědělství. Stroje, které nejsou z výrobního závodu připravené pro tyto technologie, umíme dovybavit tak, aby mohly fungovat s navigací a autopilotem s přesností až 2 cm, vypínat sekce dle GPS u postřikovačů, rozmetadel a secích strojů, variabilně aplikovat hnojiva a osiva. Dále nabízíme řešení pro vzdálený monitoring a telematiku a správu vozového parku, přístroje pro vyměřování půdních bloků v terénu a zázemí pro poskytování vlastního RTK signálu - podnikové RTK stanice.

Kdo je vaším cílovým zákazníkem a jaké výhody či úspory mu vaše výrobky přináší?

Naším cílovým zákazníkem jsou podniky rostlinné prvovýroby jakékoliv velikosti. Naše výrobky nabízí výrazné úspory na provozních nákladech zemědělské techniky, na spotřebě osiva, hnojiva a chemických přípravků.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše