TECHAGRO

Agrotec a.s a značka New Holland Agriculture

Zemědělství se pomalu stává hi-tech oborem a technika New Holland v tomto směru rozhodně nezaostává. Přesvědčit se o tom budou moci návštěvníci naší expozice již poslední den v březnu na brněnském výstavišti v pavilonu V.

Hlavní plánované exponáty do sekce zemědělských traktorů:

  • Traktor T8.380 Genesis připravený na Zemědělství 4.0
  • Traktor T5.140 Dynamic Command přináší precizní zemědělství i na malé farmy
  • Speciální traktor T4.100N s novou úrovní komfortu a ochrany zdraví při práci

                                                            T8.435 SmartTrax

Hlavní plánované exponáty do sekce sklizňové techniky:

  • Sklízecí mlátička CR9.80 Revelation se systémem IntelliSense
  • Sklízecí mlátička CX8.90 s novým mláticím bubnem UltraFlow
  • Sklízecí řezačka FR650 s širokým výběrem mačkačů zrna a systémem NIR

                   CR8.80 Revelation                                            CR8.80 Revelation

Pro New Holland jsou typické modré traktory a žlutá sklizňová technika. Obě skupiny strojů pak spojují špičková technická řešení, moderní design a vysoká úroveň péče o zákazníky. Na těchto hodnotách bude stavět i naše expozice.

To nejlepší k dispozici již od 100 koní jmenovitého výkonu.

“Stokoňové” traktory se nachází i na malých rodinných farmách. Kdo to se zemědělstvím myslí vážně a chce pracovat moderně, hospodárně a řekněme v systému trvale udržitelného zemědělství s péčí a ohledem k obhospodařované půdě, má nyní k dispozici traktor adekvátní velikosti, který umí pracovat i s tou nejmodernější závěsnou technikou a automatizačními systémy. T5 Auto&Dynamic Command™ může být vybavený monitorem IntelliView II, což přináší řadu výhod. Například traktor může být z výroby osazený systém automatického řízení podle GPS (RTK) “IntelliSteer™” . K dispozici je také nejmodernější automatizace operací na souvrati HTS II” nebo systém “Isobus class 3” a telematikou.

Na telematice staví také nová řada těžkých traktorů T8.380 Genesis. Inovace prochází celým traktorem a logicky se schází v loketní opěrce – informačním a ovládacím centru traktoru, které je prostřednictvím integrované SIM karty napojené na počítačové systémy výrobce a autorizovaných dealerů.

Vinařský a sadařský speciál T4 patří dlouhodobě ke špičce na trhu. Potvrzuje to i několik ocenění „Traktor roku“, který pro rok 2020 značka New Holland opět získala. Práce ve vinicích a sadech je náročná konstruktéři se ji snaží uživatelům zpříjemnit. Po dvouokruhové filtraci vzduchu přichází New Holland se systémem dvojího odpružení. První stupeň zajišťují pneumatiky PneuTrack a druhou odpružená náprava Terraglide, jenž má původ v osvědčených traktorech řady T7.

Umělou inteligenci do sklizňových strojů přináší systém IntelliSense a axiální sklízecí mlátičky CR od New Holland tak již umí sklízet prakticky sami. Osobně jsme se o tom přesvědčili v průběhu žní a tento zážitek se vám budeme snažit na výstavě zprostředkovat. Jednoduše si s námi také spočítáte ztráty zrna při sklizni pomocí jednoduché mobilní aplikace.

Tangenciální mlátičky řady CX dostávají po řadě inovací a úspěšném dlouholetém působení na trhu nové srdce a to revoluční litinový mláticí buben UltraFlow se segmentovanými mlatkami. V Kanadě prověřené řešení přichází do Evropy a přináší o 10% vyšší mláticí výkon

Sklízecí řezačky završují nabídku sklizňových strojů a to i poskytovaným výkonem. Na výstavě neuvidíte nejvýkonnější model s více jak 900 koni maximálního výkonu, ale jeden z nejoblíbenějších s velkorysou výbavou. Pro maximální kvalitu sklízené hmoty je k dispozice hned několik variant Crop procesorů a průběžně lze měřit i množství výživových látek ve sklízené hmotě pomocí NIR senzoru od AgXtend.

Značka New Holland sleduje trendy a pomáhá novým inovativním firmám, zpravidla označovaným za „Startupy“ uvádět jejich výrobky do širšího povědomí veřejnosti a zemědělské praxe. Tyto systémy jsou prezentované pod souhrnnou značkou AgXtend a jsou připravené především na práci s technikou New Holland, ale samozřejmě i se stroji jiných značek. U New Holland je výhodou, že nejmodernější systémy mohou využívat i majitelé malých farem, kde Precizní zemědělství lze jednodušeji zvládnout po organizační stránce. Rodinná farma s 30 hektary tak může díky T5.110 AutoCommand pracovat na nejmodernější úrovni, jednoduše, efektivně a s respektem k půdě a přírodním zdrojům. Pomocí nových softwarových nástrojů jsou New Holland i Agrotec a.s. připraveni vám využívání nových systémů ulehčit.

Respekt k planetě Zemi a snahu o racionální využívání jejích zdrojů demonstruje i traktor T6.180 MethanePower, který koncem roku 2020 vstoupí do předsériové výroby. Bude tím završena snaha o vytvoření energeticky nezávislé farmy, kdy palivo pro pohon traktorů a dopravních prostředků bude vznikat přímo na farmě. S námi se tak zemědělci budou moci chovat nejen eko, ale také logicky. Celý systém vám ve spolupráci s firmou Farmtec rádi na výstavě představíme.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše