BIOMASA

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

07. - 11. 04. 2024 Datum konání
Výstaviště Brno Místo konání
Vstupy a parkování

Podrobnosti o akci

Veletrh BIOMASA představuje technologie pro energetické využití lesní a zemědělské biomasy. Je součástí komplexu brněnských zemědělských a lesnických veletrhů, které patří mezi nejdůležitější tuzemské akce v tomto oboru. Veletrh BIOMASA pomáhá prosazovat technologie, které se stávají stále důležitějšími v boji s globální změnou klimatu a přechodem na obnovitelné zdroje energií.

Návštěvníci získají přehled o nejlepších možnostech zpracování a využití palivového dřeva, štěpky nebo pelet, o kompostování a vybavení a bioplynových stanic. Doprovodný program se bude zabývat využíváním energie dřevní hmoty a kompostováním, proběhnou ukázky zpracování lesní biomasy.

Souběžně s veletrhem BIOMASA probíhá Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO.

Otevírací doba

BIOMASA

7.–10. 4. 9.00–18.00
11. 4. 9.00–16.00
Přijďte připraveni s mobilní aplikací
app banner

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše