STYL

Axel, značka módy s řeckou duší

Axel je dámská oděvní a doplňková společnost, která byla založena v roce 1999 a brzy se stala jednou z nejrychleji se rozvíjejících značek v mezinárodní módě.

Axel, inspirovaný nejnovějšími trendy v umění a módě po celém světě, nabízí elegantní a cenově dostupné návrhy celkového vzhledu tak, aby vyhovovaly každé příležitosti. Kolekce jsou dobře strukturované, kompletní a flexibilní a poskytují příležitost pro nekonečné kombinace.

Kolekce Axel SS20 je inspirována světlem řeckého babího léta a fascinujícími barvami Středozemního moře. Různé barvy s moderní a nesmazatelnou intenzitou, pečlivě vybranou kvalitou materiálů a vysokými standardy produkce společnosti Axel vedly společnost k nejvyšším hodnotám na řeckém trhu a získaly respekt vůči zahraničním partnerům.

Značka bude i nadále vytvářet mezinárodní módu a i když zůstane pevně ukotvena ve svém milovaném řeckém městě Thessaloniki (Soluň), bude dodávat svou duši každé ženě po celém světě.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše