STYL

AY BEADS – česká premiéra šperků aneb z Milána rovnou do Brna

Opravdu jedinečnou originální kolekci ručně vyráběných šperků s drahými kameny a dalšími prvky nabízí firma AY BEADS. Její majitel a výrobce Ayhan Yucel je původem z Turecka. V České republice žije 19 let, ale šperky ze své kolekce v ní představil poprvé až na veletrhu STYL! Do Brna přicestoval rovnou z veletrhu v Milánu.

Francouzi milují AY BEADS z české dílny

Šperky AY BEADS mají top zákazníky a největší trh ve Francii, kde je prodávají prestižní butiky už řadu let. Dalším významným trhem je Itálie. Česká republika, kde se šperky ručně vyrábějí, byla jako potenciální nový trh oslovena poprvé, a to právě na únorovém veletrhu. Tvůrce šperků si rozhodně na nezájem prodejců nemůže stěžovat. Jeho výrobky jsou natolik odlišné od ostatních, že si své zákazníky najdou. Mezi nejnovější vzory patří kolekce obsahující jemné tvary květin ve svěžích letních tónech barev.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše