Cosmos Discovery

Babičky a dědečci, vezměte vnoučata na Cosmos Discovery, budou to mít zadarmo

Až do 31. srpna se děti mohou vydat na výstavě Cosmos Discovery na cestu za pokladem. Navíc platící senioři nad 65 let budou mít vstup zdarma pro svoje vnoučata.

Akce platí pro všední dny, a to od 9 do 15 hodin. Vstup zdarma bude mít každé dítě do 15 let, které přijde v doprovodu platícího seniora nad 65 let.

„Cosmos Discovery je výstava plná originálních exponátu, které potěší fanoušky a odborníky na kosmonautiku. Ale je také skvělým tipem na rodinný výlet. Pro děti již máme zvukového průvodce, sluchátko, které je provede celou výstavou. Nyní jsme připravili veselou naučnou stezku, na které děti pomocí Rakeťáka projdou kosmickým výcvikem a získají poklad,“ popisuje Květa Havelková z produkce Cosmos Discovery. Naučná stezka „Kosmický výcvik s Rakeťákem“ dětem hravým způsobem předá zajímavé informace, děti si spolu s Rakeťákem vyplní zábavný kvíz a odhalí tajemné heslo, které je dovede k pokladu. Navíc dětem zůstanou velké barevné desky se spoustou doplňujících hádanek a obrázků, které si budou moci vyplnit doma.

Naučnou stezku lze projít až do 31. srpna, kdy unikátní projekt opustí Brno i Českou republiku. Na výstavě Cosmos Discovery vstoupíte na palubu orbitální stanice MIR, kde zažijete pocity kosmonautů v mikrogravitaci. Projdete kokpitem raketoplánu Columbia nebo nahlédnete do ruské lodi Sojuz. Nechybí mise Apollo, ani současné pokusy o dobytí Marsu.

Náročný výcvik kosmonautů i 3D realitu zažijete v Cosmocampu, který je součástí výstavy.

 Více informací na www.cosmosdiscovery.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše