Brno Autokino

Brno Autokino nabídne divácky nejoblíbenější filmy. Přidá i místa na sezení

Poslední květnový týden se na obrazovku Brno Autokina vrátí nejúspěšnější filmy. Kdo tedy propásl jejich první promítání, má nyní jedinečnou šanci. Od 26. 5. jsou navíc v kině i místa na sezení pro jednotlivce.

Ready Player One: Hra začíná – 25. 5. 2020 ve 20.00

V roce 2045 se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé utíkají z reality do hry OASIS. Ta nabízí kromě odreagování i lákavou výhru v podobě nesmírného bohatství. Získat ji ale může jen jeden hráč.

Více informací o filmu a nákup vstupenky najdete zde.

Tenkrát v Hollywoodu – 26. 5. 2020 ve 20.00

Dvě herecké hvězdy – Leonardo DiCaprio a Brad Pitt – a kultovní režisér Quentin Tarantino. To nabízí snímek Tenkrát v Hollywoodu, který mapuje konec zlaté éry Hollywoodu – rok 1969 v Los Angeles.

Více informací o filmu a nákup vstupenky pro auto najdete zde, pro jednotlivce zde.

V síti – 28. 5. a 31. 5. 2020 ve 20.00

Dlouho očekávaný dokument o sexuálních predátorech na internetu sklízí mezi diváky velký úspěch. Tři nezletilé dívky oslovily tisíce mužů, kteří si rozhodně nechtěli jen povídat.

28. 5.: Více informací o filmu a nákup vstupenky pro auto najdete zde, pro jednotlivce zde.
31. 5.: Více informací o filmu a nákup vstupenky pro auto najdete zde, pro jednotlivce zde.

Pomáda – 29. 5. 2020 ve 20.00

Americký film Pomáda boduje napříč generacemi. Není snad nikdo, kdo by neznal alespoň jednu písničku z tohoto hvězdně obsazeného snímku. Nyní si ho vychutnáte v neopakovatelné atmosféře na brněnském výstavišti.

Více informací o filmu a nákup vstupenky pro auto najdete zde, pro jednotlivce zde.

Ženy v běhu – 30. 5. 2020 ve 20.00

Čtyři ženy se rozhodnou zaběhnout štafetu v maratonu. Má to jen malý háček. Žádná z nich dosud neuběhla ani metr. Najmou si proto trenéra, který jim připraví skvělý kondiční plán. Stačí jen začít...

Více informací o filmu a nákup vstupenky pro auto najdete zde, pro jednotlivce zde.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše