Brno Autokino

Brno Autokino se rozšiřuje. Nově nabídne i místa k sezení

Šedesát míst k sezení čeká od úterý 26. května na návštěvníky brněnského autokina na výstavišti. Organizátoři tak rozšiřují jeho kapacitu a poskytují alternativu pro ty, kteří nechtějí přijet vozem.

Diváci se usadí na židlích v prostoru před auty. „Mezi jednotlivými místy budeme mít dvoumetrové rozestupy. U židlí budou navíc i stolky, aby si na ně mohli lidé odložit třeba občerstvení," popsal pořadatel Jakub Klečka ze společnosti Kletch. Doplnil, že po každém návštěvníkovi budou organizátoři místo desinfikovat.

Zatímco lidé, kteří přijedou autem, musí mít autorádio, které zvládnou manuálně naladit, sedící diváci se nemusí nijak připravovat. „Zvuk budeme pouštět do reproduktorů, není tedy třeba nosit si sluchátka či jiné vybavení," informoval Klečka.

Vstup do areálu je pro pěší přes devátou bránu. „Návštěvníci mohou přijet i autem, které zdarma zaparkují na štěrkovém prostoru vedle autokina," sdělil pořadatel.

Cena vstupenky na sezení je 115 korun, děti do tří let za lístek neplatí.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše