GO a Regiontour

Cestovní kancelář Bon Ton oslaví na veletrhu Go vstup do jubilejní 30. sezony

Již třetí dekádu nabízí cestovní kancelář Bon Ton svým zákazníkům zájezdy po celém světě. Jubilejní rok svého fungování zahájí v lednu účastí na veletrhu GO v Brně. Stejně jako veletrhy lákají na nový, více akční a zážitkový koncept, také Bon Ton slibuje mimořádnou prezentaci a celou řadu novinek.

Veletrh cestovního ruchu GO mění pro rok 2020 koncepci. Co na ni říkáte?
Každý obor prochází neustálým vývojem a změnami. Také cestovní ruch se od dob Sametové revoluce velmi změnil. Stovky vystavujících CK v devadesátých letech se změnily na několik málo cestovních kanceláří, které stále věří, že má smysl jít vstříc našim zákazníkům do regionů na veletrhy jako je GO. Důležitý je dobrý doprovodný program, zajímaví vystavovatelé a dobrý marketing ze strany producenta veletrhu, což brněnský veletrh slibuje.

Na brněnském výstavišti patříte k pravidelným účastníkům. Čím si vás veletrhy získaly?
Ano, na GO jsme vystavovali nejméně dvacetkrát. Stále považujeme veletrh GO za největší událost cestovního ruchu na Moravě a jeden z největších v naší zemi. No a cestovní kancelář s třicetiletou tradicí nemůže na takové akci chybět.

Vnímáte veletrh jako dobrý komunikační nástroj, který doplňuje vaši marketingovou strategii?
Veletrh může být součástí celkové marketingové prezentace, byť její základ se odehrává v on-line světě. Samozřejmě by se nám líbilo, kdyby byl veletrh více navštěvován koncovými zákazníky, kteří si zde přijdou za odborníky vybrat svůj zájezd/pobyt/dovolenou. Přesto jsme přesvědčeni, že pro nás má smysl být vystavovatelem na veletrhu GO. Je to součást naší dlouhodobé prezentace a událost, na kterou se těšíme.

Je veletrh vhodným místem pro prezentaci nových trendů ve vašem oboru? Jaké to letos jsou?
Trendem jsou podle našeho vnímání zajímavé poznávací zájezdy s kvalitním průvodcem do destinací, které nejsou příliš „vyježděné“. Zákazníci si také začínají vážit cestovních kanceláří, které dokáží své služby přiblížit maximálně přání zákazníka a poskytnout velmi dobrý a příjemný servis v rozumných cenách.

Jsou právě neotřelé destinace něco, na co budete letos lákat zákazníky i vy?
Ano, také. Na veletrhu budeme kromě našich dlouhodobých produktů prezentovat také řadu novinek právě v oblasti poznávacích zájezdů. „Esem v rukávu“ je potom exklusivní nabídka zájezdů na Světovou výstavu EXPO 2020/2021, která se bude konat v Dubaji.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše