GO a Regiontour

CK LIVINGSTONE: Osobní setkávání s lidmi má stále své kouzlo

Cestovní kancelář Livingstone úspěšně působí na českém trhu již od roku 1995. Více než čtvrtstoletí je tento specialista na exotické zájezdy také součástí veletrhů GO a REGIONTOUR na brněnském výstavišti. Ani v roce 2020 tomu nebude jinak. Proč patří brněnský veletrh mezi oblíbené akce cestovní kanceláře a na co se mohou letos návštěvníci těšit? To prozradí Darja Šmídová z realizačního týmu CK Livingstone.

Vaše cestovní kancelář se zaměřuje především na zájezdy do vzdálených, exotických zemí. Nová koncepce veletrhu GO a REGIONTOUR chce také návštěvníkům představit i méně typické destinace. Vítáte tuto snahu?
Ano. V rámci nové koncepce nás velmi zaujal především Festival pěti kontinentů. Víme, že Evropa je krásná a je v ní co objevovat. V CK Livingstone se ale zaměřujeme na ostatní kontinenty a ponoukáme cestovatele k tomu, aby se nebáli za dobrodružstvím odjet dál. Jsme proto rádi, že i díky novinkám na veletrhu budou mít šanci poznat kulturu a krásy Austrálie, Antarktidy, Afriky i dalších kontinentů a zemí, které tak úplně nepatří do běžné katalogové nabídky většiny cestovních kanceláří.

Různé kouty světa se ostatně návštěvníkům veletrhu snažíte přiblížit i v rámci doprovodného programu…
Máte pravdu. Cestovní kancelář Livingstone organizuje cestovatelský festival GO Kamera, který je tradičně doprovodným programem veletrhů GO a REGIONTOUR. V uplynulých letech měli návštěvníci možnost potkat mnoho inspirativních osobností a vidět řadu krásných promítání. Ani v roce 2020 tomu nebude jinak. Na ploše veletrhu pak obvykle připravujeme také soutěže, které lákají návštěvníky i k návštěvě festivalu GO Kamera.

V Brně patříte už mezi tradiční vystavovatele. Čím je pro vás účast na veletrhu přínosná?
Festival GO a REGIONTOUR je jedním ze tří veletrhů, kterých se účastníme pravidelně. V dnešní době se prezentace cestovních kanceláří posunuje hodně do online světa, všechno se zrychluje a vyřizuje na dálku. My a ani někteří naši tradiční zákazníci se ale nechceme úplně vzdát osobního kontaktu. Právě veletrh je ideální místo pro potkávání s lidmi a povídání si. Je to zkrátka nejen dobrý komunikační nástroj, který doplňuje naši celkovou marketingovou strategii, ale i příjemně strávený čas s lidmi, které zajímá stejné téma jako nás.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše