SILVA REGINA

EcoLog - Lesostavby Frýdek-Místek a.s. – specialisté na lesní techniku i opravy jeřábů

Lesostavby Frýdek-Místek a.s.přiveze do Brna hned několik exponátů. K vidění tak bude traktor EcoLog 574E, harvester EcoLog 580E a procesorové agregáty Logmax.

Lesostavby Frýdek-Místek a.s., výhradní zastoupení značky EcoLog pro ČR a SR, přiveze do Brna hned několik exponátů. „Na výstavišti budeme vystavovat a prezentovat vyvážecí traktor EcoLog 574E, dále harvester EcoLog 580E a procesorové agregáty Logmax,“ prozradil Tomáš Martinek, vedoucí střediska lesní mechanizace z divize lesní výroby podniku.

Společnost je zároveň autorizovaným servisním střediskem hydraulických jeřábů a i tyto služby bude na veletrhu SILVA-REGINA představovat. Jedná se zejména o opravy značek EPSILON, LOGLIFT, HIAB, JONSERED, V-KRAN, OSTROJ, a to jak běžné, střední i generální opravy, tak záruční prohlídky. Specializuje se také na opravy hydraulických čerpadel SUNFAB, VOAK, opravy hydraulických rozvaděčů a pístnic, opravy stavebních harvestorů a filtraci hydraulických a eko olejů.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...