SILVA REGINA

Translation is not available.

EcoLog - Lesostavby Frýdek-Místek a.s. – specialisté na lesní techniku i opravy jeřábů

Lesostavby Frýdek-Místek a.s.přiveze do Brna hned několik exponátů. K vidění tak bude traktor EcoLog 574E, harvester EcoLog 580E a procesorové agregáty Logmax.

Lesostavby Frýdek-Místek a.s., výhradní zastoupení značky EcoLog pro ČR a SR, přiveze do Brna hned několik exponátů. „Na výstavišti budeme vystavovat a prezentovat vyvážecí traktor EcoLog 574E, dále harvester EcoLog 580E a procesorové agregáty Logmax,“ prozradil Tomáš Martinek, vedoucí střediska lesní mechanizace z divize lesní výroby podniku.

Společnost je zároveň autorizovaným servisním střediskem hydraulických jeřábů a i tyto služby bude na veletrhu SILVA-REGINA představovat. Jedná se zejména o opravy značek EPSILON, LOGLIFT, HIAB, JONSERED, V-KRAN, OSTROJ, a to jak běžné, střední i generální opravy, tak záruční prohlídky. Specializuje se také na opravy hydraulických čerpadel SUNFAB, VOAK, opravy hydraulických rozvaděčů a pístnic, opravy stavebních harvestorů a filtraci hydraulických a eko olejů.

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše