GO a Regiontour

Hotelbus nabízí pohodlí při cestách i rodinnou stravu. Na veletrhu si ho návštěvníci vyzkouší na vlastní kůži

Netradiční způsob cestování po Evropě ale i po jiných kontinentech nabízí svým klientům cestovní kancelář Pangeo tours. Kouzlo cestování ve speciálně upravených autobusech představuje největší hotelbusový dopravce v České republice návštěvníkům veletrhu pravidelně. I po letech je ale má čím překvapit. Čím naopak překvapil pravidelného vystavovatele nový koncept veletrhu GO a REGIONTOUR a co od jeho dalšího ročníku čeká? To prozradil průvodce Bohumil Stupka.

Cestovní kancelář Pangeo tours nechyběla ani na jednom veletrhu cestovního ruchu GO a REGIONTOUR. Čím si Vás Brno získalo?

Je pravda, že jsme pravidelnými a věrnými účastníky veletrhu. Je to z naší strany nejen tradice, ale i závazek vůči našim klientům a příznivcům, kteří nás každoročně navštěvují.

Na co návštěvníky ke svému stánku lákáte?

Naše prezentace je založena hlavně na kontaktu návštěvníků a samotného hotelbusu, tím je můžeme nejlépe nalákat na cesty nejen po Evropě. A v Brně se nám to daří, o naši expozici je každoročně velký zájem. Stejně jako při zájezdech vsázíme u stánku na individuální přístup. Právě menší počet cestovatelů, rodinnou atmosféru ale i domácí stravu na palubě hotelbusů naši klienti oceňují a spousta z nich s námi jezdí opakovaně.

Máte ještě účastníky veletrhu čím překvapit?

Ač máme v oblasti cestování s hotelbusy téměř třicetiletou zkušenost, tento způsob dopravy je sám o sobě pro řadu lidí stále netradiční, nový a tím pádem atraktivní. A protože si myslíme, že zážitek je víc než slova, umožňujeme zájemcům vyzkoušet si, jaké to je v hotelbusu ležet nebo u jakého stolu při cestách hodujeme. Letos navíc představíme nový model hotelbusu, který jsme vypravili pro cesty po Latinské Americe.

Také koncepce veletrhu GO a REGIONTOUR se dočkala změn. Byl jste něčím pro změnu překvapen Vy?

Velice se mi líbí koncept Festivalu 5 kontinentů, myslím, že to bude zajímavé a přitažlivé pro veřejnost. Celkově se na blížící se ročník této akce moc těším.

Další aktuality z veletrhu