GO a Regiontour

Hotelbus nabízí pohodlí při cestách i rodinnou stravu. Na veletrhu si ho návštěvníci vyzkouší na vlastní kůži

Netradiční způsob cestování po Evropě ale i po jiných kontinentech nabízí svým klientům cestovní kancelář Pangeo tours. Kouzlo cestování ve speciálně upravených autobusech představuje největší hotelbusový dopravce v České republice návštěvníkům veletrhu pravidelně. I po letech je ale má čím překvapit. Čím naopak překvapil pravidelného vystavovatele nový koncept veletrhu GO a REGIONTOUR a co od jeho dalšího ročníku čeká? To prozradil průvodce Bohumil Stupka.

Cestovní kancelář Pangeo tours nechyběla ani na jednom veletrhu cestovního ruchu GO a REGIONTOUR. Čím si Vás Brno získalo?

Je pravda, že jsme pravidelnými a věrnými účastníky veletrhu. Je to z naší strany nejen tradice, ale i závazek vůči našim klientům a příznivcům, kteří nás každoročně navštěvují.

Na co návštěvníky ke svému stánku lákáte?

Naše prezentace je založena hlavně na kontaktu návštěvníků a samotného hotelbusu, tím je můžeme nejlépe nalákat na cesty nejen po Evropě. A v Brně se nám to daří, o naši expozici je každoročně velký zájem. Stejně jako při zájezdech vsázíme u stánku na individuální přístup. Právě menší počet cestovatelů, rodinnou atmosféru ale i domácí stravu na palubě hotelbusů naši klienti oceňují a spousta z nich s námi jezdí opakovaně.

Máte ještě účastníky veletrhu čím překvapit?

Ač máme v oblasti cestování s hotelbusy téměř třicetiletou zkušenost, tento způsob dopravy je sám o sobě pro řadu lidí stále netradiční, nový a tím pádem atraktivní. A protože si myslíme, že zážitek je víc než slova, umožňujeme zájemcům vyzkoušet si, jaké to je v hotelbusu ležet nebo u jakého stolu při cestách hodujeme. Letos navíc představíme nový model hotelbusu, který jsme vypravili pro cesty po Latinské Americe.

Také koncepce veletrhu GO a REGIONTOUR se dočkala změn. Byl jste něčím pro změnu překvapen Vy?

Velice se mi líbí koncept Festivalu 5 kontinentů, myslím, že to bude zajímavé a přitažlivé pro veřejnost. Celkově se na blížící se ročník této akce moc těším.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše