GO a Regiontour

Na víno za „Templáři“

Po cyklistickém výletě, při pěším putování, s dětmi i bez, s babičkou, s dědou, s kamarády… ať jsou okolnosti vaše cestování jakékoliv, víno vám jej zlepší, zpestří. Na GO a Regiontour 2020 je vinařské turistice věnovaná velká pozornost. Jednou z vašich zastávek na výstavišti i při cestování mohou být Templářské sklepy Čejkovice. Na veletrzích mohou návštěvníci vyhrát lahve z exkluzivní řady vín.

Přímo na výstavišti vás čeká velká ochutnávka. „Templáři“ představí například exkluzivní řadu vín Sanctus Victoria a Diamond Collection.

„Vína této produktové linie jsou vyrobena z nejvyšších partií hroznů, které zkušení čejkovičtí enologové několik let pečlivě vybírali z různých vinic vinařského družstva. Všechna vína jsou v přívlastkové paritě daného ročníku. Tato řada proto nabízí to nejlepší, co vzešlo z Templářských sklepů,“ přiblížila expozici Lucie Kramáriková, manažerka marketingu. Její slova dokazují četná prestižní ocenění, která vinařství získalo.

Z těch nejnovějších uveďme jen namátkou TOP vinařský cíl roku 2019, Česká chuťovka 2019, Nejdůvěryhodnější značka 2019 z těch národních, platinové ocenění a titul šampion za Chardonnay 2017 v Great American International Wine Competition 2019, dvě zlaté medaile z Mezinárodní vinařské soutěže v Bukurešti 2019 nebo opět dvě zlaté ze soutěže Muvina Prešov 2019 z mezinárodních.

Dále se představí i vína prodávána ve velkoobchodech a maloobchodech, takzvaná jakostní a jakostní přívlastková vína.

„Jako novinku a hit roku 2020 představíme takzvaný BiB 1,5 a 3l v novém moderním balení Pouch-up. Jedná se o vakuově uzavřený plastový vak s uzavíratelným kohoutkem, kdy při odčerpání části vína se vak zmenšuje a víno nepřichází do styku se vzduchem. Budeme mít zpracované produktové listy, na kterých budou přímo i maloobchodní a velkoobchodní řetězce, kde je možné takovéto balení zakoupit,“ poznamenala Lucie Kramáriková.

U příležitosti GO a Regiontour chystají „Templáři“ soutěže. Hlavní výhrou budou vína ze zmiňované exkluzivní řady Sanctus Victoria a Diamond Collection.

Další zajímavosti a novinky z čejkovického vinařství najdete ZDE.

Další aktuality z veletrhu