GO a Regiontour

Na víno za „Templáři“

Po cyklistickém výletě, při pěším putování, s dětmi i bez, s babičkou, s dědou, s kamarády… ať jsou okolnosti vaše cestování jakékoliv, víno vám jej zlepší, zpestří. Na GO a Regiontour 2020 je vinařské turistice věnovaná velká pozornost. Jednou z vašich zastávek na výstavišti i při cestování mohou být Templářské sklepy Čejkovice. Na veletrzích mohou návštěvníci vyhrát lahve z exkluzivní řady vín.

Přímo na výstavišti vás čeká velká ochutnávka. „Templáři“ představí například exkluzivní řadu vín Sanctus Victoria a Diamond Collection.

„Vína této produktové linie jsou vyrobena z nejvyšších partií hroznů, které zkušení čejkovičtí enologové několik let pečlivě vybírali z různých vinic vinařského družstva. Všechna vína jsou v přívlastkové paritě daného ročníku. Tato řada proto nabízí to nejlepší, co vzešlo z Templářských sklepů,“ přiblížila expozici Lucie Kramáriková, manažerka marketingu. Její slova dokazují četná prestižní ocenění, která vinařství získalo.

Z těch nejnovějších uveďme jen namátkou TOP vinařský cíl roku 2019, Česká chuťovka 2019, Nejdůvěryhodnější značka 2019 z těch národních, platinové ocenění a titul šampion za Chardonnay 2017 v Great American International Wine Competition 2019, dvě zlaté medaile z Mezinárodní vinařské soutěže v Bukurešti 2019 nebo opět dvě zlaté ze soutěže Muvina Prešov 2019 z mezinárodních.

Dále se představí i vína prodávána ve velkoobchodech a maloobchodech, takzvaná jakostní a jakostní přívlastková vína.

„Jako novinku a hit roku 2020 představíme takzvaný BiB 1,5 a 3l v novém moderním balení Pouch-up. Jedná se o vakuově uzavřený plastový vak s uzavíratelným kohoutkem, kdy při odčerpání části vína se vak zmenšuje a víno nepřichází do styku se vzduchem. Budeme mít zpracované produktové listy, na kterých budou přímo i maloobchodní a velkoobchodní řetězce, kde je možné takovéto balení zakoupit,“ poznamenala Lucie Kramáriková.

U příležitosti GO a Regiontour chystají „Templáři“ soutěže. Hlavní výhrou budou vína ze zmiňované exkluzivní řady Sanctus Victoria a Diamond Collection.

Další zajímavosti a novinky z čejkovického vinařství najdete ZDE.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše