Motosalon

Doprovodný program Crazy Day

Také letos si připravili do Show Arény jezdci z Crazy Day pro Motosalon 2019 ohromnou podívanou, plnou burácejících motorek a čtyřkolek, nabitou novinkami, ale nezapomněli ani na osvědčené jízdy a triky z minulých let, při kterých se divákům tajil dech a výskali nadšením.

Diváci se mohou těšit na speciální show na čtyřkolkách, kterých bude jezdit naráz synchronně šest! Takové seskupení kaskadérů jsme zatím v jedné show nikde v ČR ani ve světě neviděli. Při nácviku sice zatím dochází více ke kolizím než k synchronní jízdě, ale lepšíme se a do výstavy bude vše doladěno, a možná se tak můžeme těšit na menší rekord ČR.

Jako každý rok přijede jeden z nejlepších moto kaskadérů v ČR, Michal Martínek, který je oprávněně nazýván  „multifunkčním kaskadérem“, protože umí jezdit show na všem, co má kola a motor. Nepřekonatelný je určitě na skútru. To, co na něm předvádí, je snad proti fyzikálním zákonům, ale to jistě pravidelný návštěvník Motosalonu ví, protože Michala již dobře zná.

Novou oporou týmu je mistr republiky v mototriale pro rok 2018 Martin Matějíček, který si v barvách Crazy Day vyzkoušel jezdit show v loňském roce již několikrát. Nyní již naplno, jako plnohodnotný člen týmu, předvede v Motosalonu své trialové kousky, nebude chybět ani salto vzad s motocyklem. Na pomoc mu přijede jeho kolega na motocyklu Marek Wunsch, mistr ČR 2012, a společně předvedou dokonalou synchronní jízdu včetně adrenalinového skoku.

Velkým překvapením bude pro diváky Vašek Gryc, který je sice mistr Evropy v bike trialu, ale přesedlal na kaskadérskou čtyřkolku a pojede s celým týmem hlavní show. Kolo však neopustí úplně a pro diváky si připraví opět něco velmi zajímavého.

Další novinkou pro letošní rok je, že dáme prostor mladým i starším začínajícím kaskadérům na motorkách, čtyřkolkách, skútrech, aby se s námi zapojili do show a ukázali, co umějí. Z vlastní zkušenosti vím, že je to pro začínající jezdce obrovský hnací motor pro další motivační tréninky a posun vlastních hranic.

Vzhledem k rozšíření malých motocyklů pit bike v ČR jsme zařadili do programu i show na tomto malém stroji. Ukážeme divákům, co vše je možné z této „motorčičky“ vymáčknout. Stroj nebude k show nijak upraven (!).

Do programu jsme opět zařadili skútr show a trochu upravili její scénář. Nebude chybět napětí - nechceme více prozrazovat, vše nakonec dobře dopadne a věříme, že se divák bude při této show dobře bavit. 

Ani letos nezapomínáme na ty nejmenší diváky. Když jsem přemýšlel, co připravit pro letošní ročník, inspiroval jsem se cestou kolem pražského obchodního centra Harfa. Ze střechy se na mě podíval dinosaurus a bylo rozhodnuto. Ale protože jsme „crazy“, tak dinosaurus sice bude, ale v trochu jiném provedení, než na které je divák zvyklý. Na pomoc si musíme přizvat kromě kaskadérů na strojích také parkur kaskadéry.

In-line brusle obuje stejně jako loni Patrik Simon, který se v minulém roce stal na Motosalonu v Brně u diváků velmi oblíbeným. Za jejich přízeň jim chce letos poděkovat tím, že předvede ty nejtěžší triky, které se dají na in-line bruslích dělat. Na pomoc mu  přijede někdo z týmu s motocyklem a Patrik se nechá roztáhnout velkou rychlostí na odrazovou rampu. Patrik je prvním vítězem v ČR v skate crossových závodech a nyní se připravuje na Redbull crashed ice.

Na hlavní venkovní ploše, Show Aréně,  u kamionu CRAZY DAY budou vždy před zahájením show vystaveny kaskadérské  stroje, které si diváci mohou prohlédnout. 

Pro ty, kteří se chtějí  na motocyklech naučit jezdit po zadním, po předním kole apod., jsme připravili v našem stánku povídání s instruktory-kaskadéry, kteří vše vysvětlí a názorně předvedou. Zájemci se tak mohou na vše zeptat, vše si vyzkoušet a v případě zájmu se i do našich kurzů přihlásit.  

Při show nebude chybět dobrá hudba, moderátor, pyrotechnické efekty a vždy pozitivní nálada našich jezdců.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše