Minerály Brno

E.J. design: Sklenění andělé pro dekoraci i ozdobu těla

Sklo a andělé toho mají hodně společného. Jejich křehkost, jemnost, ale zároveň sílu a originalitu spojují také výrobky značky E.J.design. Na výstavě Minerály Brno představí andělské šperky, ale i originální andělské dekorace.

Erika Leksová, která stojí za značkou E.J.design, se výrobou a zpracováním uměleckého skla a šperků zabývá od roku 2009. Za sebou má řadu výstav a ocenění. Její výrobky, jež se pyšní certifikátem regionální produkt Moravský Kras, je tak možné vidět také v českých a zahraničních galeriích.

Umělecké sklo s jedinečným rukopisem je součástí nejen doplňků do interiéru ale i šperků. „Na výstavě představím náhrdelníky a náušnice z broušeného skla nebo šperky s minerály. Mojí specialitou jsou pak náhrdelníky s přívěsky skleněných andělů,“ říká Erika Leksová z E.J.design. Právě motivy andělů se promítají také do skleněných dekorací z její dílny. Zájemci se tak mohou těšit na andělské svícny, skleněné andílky s minerály nebo speciální čakrové anděly, kteří jsou ozdobeni pestrobarevnými pruhy v barvách čaker.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše