Life!

Electric Bike Action – inspirace v oboru elektrokol

Electric Bike Action informuje o elektrokolech a všem ostatním, co s nimi souvisí. Elektrická kola, elektrokola, elektrobajky, zkrátka kola s přídavným elektrickým pohonem jsou fenoménem posledních let a neustále rostoucím trendem.

Médium Electric Bike Action je reakcí na tento obor, kterému zasvěcuje redakční práci a zabývá se i osvětovou činností. Tak aby se mezi širší veřejnost dostaly tolik potřebné informace, které mnohdy chybí jak zákazníkům nebo laikům, tak lidem v oboru.

Přímo na BIKE Life! vám redaktoři magazínu rádi pomohou s výběrem vhodného elektrokola. Na stánku budou k dispozici i vydání časopisu Electric Bike Action. Přítomna bude také redaktorka, blogerka Martina Prokopová, která má v časopise svoji rubriku a vlastní českou značku dámského sportovního oblečení na kolo, brusle, koloběžku Lasoul.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše