GO a Regiontour

EXIM Tours a CEWE FOTOLAB: na veletrhu GO nebudeme chybět

Lednové brněnské veletrhy cestovního ruchu přišly s novou koncepcí. Budou opět ve dvou pavilonech. Veletrh GO, který je zaměřený na výjezdový cestovní ruch, prošel též změnami. Představí příběhy desítky cestovatelů, a to díky novému festivalu 5 KONTINENTŮ. Veletrhu GO se v roce 2020 zúčastní také přední česká cestovní kancelář EXIM tours a firma CEWE FOTOLAB. Přinášíme vám s nimi krátký rozhovor.

Veletrh cestovního ruchu GO mění pro rok 2020 koncepci. Co na ni říkáte?
Koncepce se nám líbí. Věříme, že to pomůže ke zvýšení návštěvnosti veletrhů GO v Brně.

Je to důvod, proč jste se rozhodli veletrh GO v roce 2020 nevynechat?
Na veletrhu budeme společně s firmou CEWE FOTOLAB. EXIM tours a CEWE FOTOLAB vzájemně pořádají spoustu akcí a soutěží, a to byl důvod se společně zúčastnit také veletrhů GO v Brně.
Spojíme tak cestování s uchováním zážitků - a to  díky CEWE FOTOKNIZE. Je to skvělé spojení.

Prozradil jste, že chystáte soutěže.. a na co se mohou návštěvníci ještě těšit?
Návštěvníci se mohou těšit na představení spojení cestování s uchováním zážitků. Mohou také získat nějakou výhodu na zájezd a oblíbenou fotoknihu.  Zasoutěží  si o skvělé ceny a v neposlední řadě si odnesou fotografie z krásného exotického fotokoutku. Ten přivezeme do na čtyři dny do Brna.

Vnímáte veletrh jako dobrý komunikační nástroj, který doplňuje celkově vaši marketingovou komunikaci?  
Věříme, že díky nové koncepci, a také díky účasti EXIM Tours a CEWE FOTOLAB, dorazí spousta návštěvníků.  Společně jim představíme naše novinky a výhody tohoto spojení zažívat zážitky a uchovávat si je.

Petr Kostka - EXIM Tours
Petr Tureček - CEWE FOTOLAB

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše