STYL

Favab představí kolekce, které nezklamou

„V textilní branži je stále něco nového, oblečení z plastu, papíru apod. My se držíme osvědčené kvality jak materiálů, tak i perfektního vypracování. Na veletrhu představíme kolekce, které nezklamou,“ říká Vera Beniaková z firmy FAVAB.

Jde o elegantní, efektní a pohodlné šaty, saka, trička pro dámy a stejně kvalitní oblečení pro pány v podobě špičkového prádla a nočního oblečení. Samozřejmě módní barvy a kombinace, střihové řešení a drobné doplňky, které pozvednou netradičnost a efekt modelu.

„Naše výjimečnost spočívá v úpletových materiálech, které netradičním, prostřihováním tvoří neopakovatelné efekty modelové tvorby. Dbáme na zeštíhlovací a rafinované řešení. V kombinaci s mladistvými prvky a špičkovým zpracováním osloví všechny, kdo hledají neopakovatelnost a kvalitu. Materiály, které používáme výhradně z EU, se velmi šikovně přizpůsobí pohybu a různým pnutím – jsou maximálně pohodlné a jejich údržba je jednoduchá. Díky nemačkavosti je dáma stále upravená od rána do večera. Spokojenost s našimi výrobky potvrzují i ​​zákazníci z nejvyšší politiky a společenského či uměleckého světa,“ doplnila.

Další aktuality z veletrhu