STYL

Favab představí kolekce, které nezklamou

„V textilní branži je stále něco nového, oblečení z plastu, papíru apod. My se držíme osvědčené kvality jak materiálů, tak i perfektního vypracování. Na veletrhu představíme kolekce, které nezklamou,“ říká Vera Beniaková z firmy FAVAB.

Jde o elegantní, efektní a pohodlné šaty, saka, trička pro dámy a stejně kvalitní oblečení pro pány v podobě špičkového prádla a nočního oblečení. Samozřejmě módní barvy a kombinace, střihové řešení a drobné doplňky, které pozvednou netradičnost a efekt modelu.

„Naše výjimečnost spočívá v úpletových materiálech, které netradičním, prostřihováním tvoří neopakovatelné efekty modelové tvorby. Dbáme na zeštíhlovací a rafinované řešení. V kombinaci s mladistvými prvky a špičkovým zpracováním osloví všechny, kdo hledají neopakovatelnost a kvalitu. Materiály, které používáme výhradně z EU, se velmi šikovně přizpůsobí pohybu a různým pnutím – jsou maximálně pohodlné a jejich údržba je jednoduchá. Díky nemačkavosti je dáma stále upravená od rána do večera. Spokojenost s našimi výrobky potvrzují i ​​zákazníci z nejvyšší politiky a společenského či uměleckého světa,“ doplnila.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše