Stavební veletrh Brno

FENESTRA vystaví střešní okno mansardového typu

Střešní okno, nebo vikýř? Když zvolíte střešní okno mansardového typu, získáte výhody obojího. Tuto unikátní konstrukci střešních oken nabízí český výrobce FENESTRA střešní okna, s. r. o.

Společnost FENESTRA vyrábí střešní okna už od roku 1986 a v nabídce má okna dřevěná, plastová i poplastovaná, zasklená izolačními trojskly nebo dvojskly. „Na našem stánku v pavilonu V bude k vidění kompletní sortiment včetně okna mansardového typu. Konstrukce tohoto okna je zcela unikátní a jsme jediným výrobcem, který tento druh střešního okna nabízí,“ zdůraznil majitel firmy Vladimír Soukup.

Střešní okna mansardového typu v sobě spojují výhody klasických střešních oken a vikýřů. Přinášejí více světla, boční panoramatické výhledy a především prostor. Umožňují tak lepší využití obytné plochy dosažením vyšší světlé výšky místnosti v blízkosti střešního pláště.

 „V Brně vystavujeme snad od úplného počátku Stavebních veletrhů. Na tento veletrh jezdíme pravidelně každý rok a hlavním tématem je vždy představení novinek pro nadcházející stavební sezonu. Samozřejmě tady prezentujeme celý náš sortiment střešních oken, protože cílem je především seznámení našich potenciálních koncových zákazníků, ale i realizačních firem s naším výrobním programem,“ uvedl Vladimír Soukup.

Jak dodal, nabídka materiálového provedení a konstrukčních typů střešních oken je poměrně široká, a ne každý typ okna je vhodný pro všechny interiéry. Nabídku značky FENESTRA doplňuje ještě širší sortiment zastiňujících a dekoračních doplňků. „Na stánku bude připraven tým našich odborníků, kteří ochotně poradí a seznámí každého zájemce s celým výrobním programem,“ pozval Vladimír Soukup k návštěvě expozice v pavilonu V.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše