STYL

Fotr fashion: Prezentace nové kolekce na veletrhu Styl v únoru 2020

Firma Fotr fashion je největší dovozce polské dámské konfekce. Na únorových veletrzích Styl budeme prezentovat kolekci jaro-léto 2020 – dámskou klasickou módu do práce a pro volný čas. Kolekce je zacílena na střední a starší generaci. Jde o kompletní sortiment dámské konfekce z především přírodních materiálů (viskóza, len, bavlna).

Na veletrzích budeme prezentovat velký výběr (300-400 vzorů) šatů, triček, topů a tunik, unikátních letních bavlněných a lněných sak a kabátků od 20 nejzajímavějších polských výrobců dámské konfekce.

Naše rodinná firma působí na trhu  už 25 let. V Praze provozujeme vzorkovnu pro velkoobchod a 2 maloobchodní prodejny. Zboží je možno objednat rovněž z velkoobchodního e-shopu (www.fotr-fashion.cz).

Veškeré zboží máme skladem – lze celoročně doobjednávat. Nabízené zboží sami prodáváme v našich prodejnách v Praze – zboží je tedy prověřené maloobchodním prodejem.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše