STYL

HEGLER Fashion, německá kvalita za české ceny

Snem každého obchodníka je mít kvalitní zboží za málo peněz. A právě tuto podmínku bezezbytku splňují výrobky německé společnosti HEGLER Fashion GmbH & Co. KG. Rodinná firma patří v německých zemích k největším a nejlépe hodnoceným výrobcům zboží z úpletů.

Atraktivní a velmi kvalitní móda firmy HEGLER vysoko překračuje standard, který je v dané cenové relaci běžný. Na českém a slovenském trhu působí společnost HEGLER již od roku 2007 a za tu dobu si získala srdce nejednoho obchodníka i zákazníka.

Všechny modely poskytují vysoký komfort nošení a dokonale spojují prvky módní rozmanitosti s požadavky na komerčnost výrobků. Její návrháři myslí i na dámy plnějších tvarů a speciálně pro ně vyvzorovali kolekci v lichotivých vzorech pro plnější postavy.

Kolekce HEGLER pro podzim/zimu 2020 se nese v duchu dálek a vůně koření. Najdeme v ní teplé tóny kari a skořice, voňavého hřebíčku i výrazného chilli. Osloví mladé módně orientované zákaznice i ženy, které rády nosí klasiku. Na své si přijdou také vyznavačky sportovní elegance. Na stánku firmy HEGLER na veletrhu STYL najdete dobře padnoucí šaty do kanceláře i divadla, nápadité svetry či svetříky.