STYL

HEGLER Fashion, německá kvalita za české ceny

Snem každého obchodníka je mít kvalitní zboží za málo peněz. A právě tuto podmínku bezezbytku splňují výrobky německé společnosti HEGLER Fashion GmbH & Co. KG. Rodinná firma patří v německých zemích k největším a nejlépe hodnoceným výrobcům zboží z úpletů.

Atraktivní a velmi kvalitní móda firmy HEGLER vysoko překračuje standard, který je v dané cenové relaci běžný. Na českém a slovenském trhu působí společnost HEGLER již od roku 2007 a za tu dobu si získala srdce nejednoho obchodníka i zákazníka.

Všechny modely poskytují vysoký komfort nošení a dokonale spojují prvky módní rozmanitosti s požadavky na komerčnost výrobků. Její návrháři myslí i na dámy plnějších tvarů a speciálně pro ně vyvzorovali kolekci v lichotivých vzorech pro plnější postavy.

Kolekce HEGLER pro podzim/zimu 2020 se nese v duchu dálek a vůně koření. Najdeme v ní teplé tóny kari a skořice, voňavého hřebíčku i výrazného chilli. Osloví mladé módně orientované zákaznice i ženy, které rády nosí klasiku. Na své si přijdou také vyznavačky sportovní elegance. Na stánku firmy HEGLER na veletrhu STYL najdete dobře padnoucí šaty do kanceláře i divadla, nápadité svetry či svetříky.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše