ProDítě, Svět ženy

Hledáte originalitu? Vsaďte na české výrobky!

Většina kojeneckého a dětského zboží se na český trh dováží, ale úspěšní jsou i domácí výrobci. Rodiče oslovují hlavně tradičním českým designem a originálnější nabídkou, která je často šitá přímo na míru tuzemské poptávce.

Mezi vystavovateli na veletrhu PRODÍTĚ 2019 opět nechybí tradiční mělnický výrobce kočárků PATRON Bohemia. Firma Alla baby nabízí péřové zavinovačky, povlečení, deky a jako novinku praktické batohy na kočárek ušité v chráněné dílně. Suchedupky.cz představí dětské oblečení české ruční výroby s hravým a nápaditým designem. Mladá česká firma maxiMUM vyrábí originální podložky do kočárků a celoroční nepadavé deky. Svěžím a neokoukaným designem určitě zaujme česká značka george & jacob, která jako novinku přiveze spací vaky s ručně všívanými aplikacemi. Bobánek je značka moderních českých látkových plenek s jednoduchým použitím a krásným designem. Firma BD-TOVA nabídne kreativní hračky vlastní výroby, které rozvíjejí fantazii a pomáhají procvičovat jemnou motoriku.

Rodiče by určitě neměli vynechat ani stánek společnosti ALBI a projektu Kouzelné čtení. Jde o unikátní knížku, která v kombinaci s elektronickou tužkou ALBI sama mluví a rozvíjí dětskou fantazii. Dítě tužkou samo určuje, co chce poslouchat. Na výběr má pohádkové i naučné příběhy, ale třeba také česko-anglický slovník.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše