ProDítě, Svět ženy

Kočárky Jasmine – design na přání českých maminek

Na veletrhu PRODÍTĚ se představily nové kočárky české značky a polské výroby, které jsou navržené tak, aby co nejlépe vyhověly požadavkům českých maminek. Kočárek Jasmine znamená prostornou korbu, elegantní design a širokou výbavu v ceně.

Nová značka Jasmine je odpovědí na specifickou poptávku českých maminek. Jak vysvětluje spolumajitel společnosti My Jasmine Trading Michal Špaček, nejprve vznikla idea praktického a zároveň krásného kočárku. „Můj obchodní partner je v oboru už dvacet let, takže jsme dobře věděli, co maminky chtějí a co od kvalitního, moderního, funkčního a estetického kočárku požadujeme. Hledali jsme výrobce, který by dokázal naše představy splnit, a našli ho v Polsku. Jde o firmu Tako, která je na trhu 30 let a patří mezi TOP 5 výrobců kočárků v Polsku. Obchodní značka  a design je tedy český, výroba polská a jméno Jasmine má evokovat krásu, čistotu a jemnou vůni jasmínového květu, což se ke kočárkům krásně hodí,“ říká Michal Špaček.

V pavilonu G2 má premiéru limitovaná edice pěti kočárků Jasmine Bennetta Soft vyrobených přesně podle požadavků českých maminek. Ty preferují velké korby a jsou velmi praktické, takže je pro ně důležitý jak design, tak funkčnost. „Naše kočárky mají jedny z největších korbiček na trhu. Velmi dbáme na estetiku, třeba kombinujeme koženku s textilem. Kočárky Jasmine Bennetta mají koženku na místech, které se častěji ušpiní, aby se snadno udržovaly. Součástí jsou závěsné tašky na držadlo i brašny pod kočárek, vše v jednotném designu. Výbavu máme kompletně v ceně, která je u nás konečná včetně třeba moskytiéry, pláštěnky, přebalovací podložky nebo držáku na pití,“ popisuje spolumajitel značky. Kočárky Jasmine jsou kombinované 3 v 1 nebo 2 v 1 s pevným, lehkým rámem a chytrým systémem odpružení. V nové kolekci zaujmou atraktivní modely s lurexem, ale na výběr jsou i decentnější varianty textilu. Limitovaná edice pěti modelů Bennetta Soft vyhovuje požadavkům českých maminek také převahou tmavých barev a zcela novou generací sportovních korbiček.

Historie značky Jasmine je zatím krátká. První řada Prime byla uvedena na trh v listopadu 2017 a šlo o kočárky s robustní konstrukcí vhodné i do terénu. Následovala řada městských kočárků Bennetta, která měla úspěšnou premiéru na veletrhu PRODÍTĚ 2018. „Mnoho lidí se přímo na místě rozhodlo koupit právě náš kočárek, což byl to pro nás skvělý impuls a důkaz, že jdeme správným směrem. Letos jsme stánek více než zdvojnásobili a pevně věřím, že budeme zvětšovat plochu i nadále. Představujeme tady prémiovou řadu Bennetta Soft Limited Edition, která přináší další odpružení navíc. A přidali jsme také tři klasické houpací kočárky, které lidem chybí a trochu se ztrácejí z trhu,“ informoval Michal Špaček.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše