TECHAGRO

Hnojiva a nástroje Yara

Společnost Yara Agri poskytuje komplexní služby ve výživě a hnojení zemědělských plodin a speciálních kultur zemědělců v ČR a SR. Je dceřinou společností norské společnosti Yara, která je předním světovým výrobcem průmyslových hnojiv a má za sebou sto let zkušeností.

Vyrábí a dodává hnojiva pro pokrytí výživových požadavků všech plodin během celého roku. Zkušení agronomové s rozsáhlými znalostmi podmínek místního zemědělství Vám dokáží jejich kombinací doporučit ten správný program výživy vašich plodin dle místních specifik.

Portfolio nabízených hnojiv obsahuje hnojiva pro základní hnojení a přihnojování během vegetace v pevné a kapalné formě. Důležitou součástí nabídky jsou také formulovaná kapalná hnojiva k aplikaci na list pro hlavní polní plodiny i speciální kultury.

Činnost společnosti Yara je také úzce spjata s efektivní a trvale udržitelnou zemědělskou výrobou a produkcí potravin. S ohledem na zvyšující se tlak na udržitelnost zemědělské výroby se již více než 20 let věnujeme výzkumu a vývoji nástrojů precizního zemědělství – mobilních aplikací nebo speciálních přístrojů – pro optimalizaci výživy dusíkem, které budou v souvislosti s chystaným omezením používání močoviny a dávek dusíku obecně aktuálním tématem už od příští sezony.

Více informací o řešeních Yara naleznete na webových stránkách společnosti yaraagri.cz nebo se zastavte se svými dotazy na kávu na expozici Yara.

www.yaraagri.cz

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše