TECHAGRO

Hnojiva a nástroje Yara

Společnost Yara Agri poskytuje komplexní služby ve výživě a hnojení zemědělských plodin a speciálních kultur zemědělců v ČR a SR. Je dceřinou společností norské společnosti Yara, která je předním světovým výrobcem průmyslových hnojiv a má za sebou sto let zkušeností.

Vyrábí a dodává hnojiva pro pokrytí výživových požadavků všech plodin během celého roku. Zkušení agronomové s rozsáhlými znalostmi podmínek místního zemědělství Vám dokáží jejich kombinací doporučit ten správný program výživy vašich plodin dle místních specifik.

Portfolio nabízených hnojiv obsahuje hnojiva pro základní hnojení a přihnojování během vegetace v pevné a kapalné formě. Důležitou součástí nabídky jsou také formulovaná kapalná hnojiva k aplikaci na list pro hlavní polní plodiny i speciální kultury.

Činnost společnosti Yara je také úzce spjata s efektivní a trvale udržitelnou zemědělskou výrobou a produkcí potravin. S ohledem na zvyšující se tlak na udržitelnost zemědělské výroby se již více než 20 let věnujeme výzkumu a vývoji nástrojů precizního zemědělství – mobilních aplikací nebo speciálních přístrojů – pro optimalizaci výživy dusíkem, které budou v souvislosti s chystaným omezením používání močoviny a dávek dusíku obecně aktuálním tématem už od příští sezony.

Více informací o řešeních Yara naleznete na webových stránkách společnosti yaraagri.cz nebo se zastavte se svými dotazy na kávu na expozici Yara.

www.yaraagri.cz

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...