Minerály Brno

Iveta Hlobilová vás nechá nahlédnout do šperkařské dílny

Kolekce autorských šperků vyráběných technikou měkkého pájení z cínu a stříbra, ale i originální kožené pásky, představí na výstavě Minerály Brno šperkařka Iveta Hlobilová. Majitelka šperkařského ateliéru ArtFashion navíc návštěvníkům brněnského výstaviště umožní podívat se do zákulisí výroby šperků.

Iveta Hlobilová se během studia šperkařské školy věnovala nejrůznějším technikám výroby. V současné době kombinuje ručně malované přírodní hedvábí s polodrahokamy a autorským sklem a barvenými koženými řemínky. Pod značkou ArtFashion tak v Brně představí autorské šperky, oděvy a doplňky z cínu, stříbra a nejrůznějších materiálů. „Letošní novinkou budou  originální soupravy kožených pásků a šperků,“ dodává Iveta Hlobilová, která svá díla prodává také v galerii  ArtFashion v centru Znojma.

Kromě výroby šperků se Iveta Hlobilová věnuje také pořádání kurzů pro veřejnost. Také na výstavišti proto nechá návštěvníky nahlédnout pod pokličku šperkařské práce.

V improvizované dílně, která bude součástí prodejní expozice ateliéru, bude možné vidět, jak šperky vyráběné technikou měkkého pájení vznikají.

Více informací a ukázky tvorby najdete na www.artfashion.cz

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše