Stavební veletrh Brno

Jak založit stavbu bez betonu. Jde to pomocí zemních vrutů

Základy, které se dají hned zatížit, není potřeba technologická přestávka. Žádné kopání, betonování, odvoz vykopané zeminy. Řeč je o zemních vrtech KRINNER. Jaké jsou možnosti, co dovedou, zájemcům představí odborníci ze společnosti Zemní vruty Kostrhoun, ve své expozici nebo také na přednášce, která je připravená na páteční 10. hodinu.

Vzhledem ke stále větší oblibě pořídit si cenově dostupné, a v neposlední řadě také ekologické bydlení, přicházíme s inovativním a nadčasovým řešením základů dřevostaveb pomocí zemních vrutů KRINNER.

Díky dlouholetému vývoji a technologicky náročnému testování jsou zemní vruty instalovány s nejvyššími nároky na přesnost, pevnost v tahu i tlaku a stabilitu. Instalace je provedena profesionální technikou, vyvinutou přímo pro aplikaci zemních vrutů.

Sebejistě a s garancí kvality

Zemní vruty jsou testovány přímo na pozemku investora přesným měřícím zařízením - "zemní tahovou zkouškou", díky níž byla překonána dosavadní nedůvěra a "zamrzlému stavebnictví" byl nastaven nový rozměr. Kvalitní povrchová úprava poskytuje mimořádnou odolnost a dlouholetou životnost v takřka jakémkoli podloží.

Pokud přemýšlíte o pevných a kvalitních základech pro vaši dřevostavbu - zemní vruty KRINNER jsou tím pravým řešením.

Naše hlavní zásady

  • rychle - doba realizace 1-2 dny dle rozsahu stavby
  • pevně - provedení "testu únosnosti zeminy" přímo na pozemku stavby
  • levně - pooviční náklady oproti betonové desce
  • kvalitně - podloženo evropským certifikátem CE a zátěžovými testy

Zemní vruty Kostrhoun výhradní zástupce KRINNER GmbH, info@zemnivruty-brno.cz nebo www.zemnivruty-brno.cz

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše