TECHAGRO

Jaké novinky přiveze do Brna tradiční vystavovatel VARI?

Výrobce a prodejce zahradní techniky, založený v roce 1969, má ve svém výrobním programu malotraktory VARI GLOBAL s bohatým příslušenstvím, ať už jde o pluhy, kypřiče a kypřicí ústrojí, hrobkovací radlice, sazeče brambor, brány, smyky, vyklápěcí návěsy či nosiče nářadí.

Dodává malotraktory pro celoroční komunální práce, které vynikají snadným přestavením z bubnové sekačky na mulčovač, sněhovou frézu nebo zametací kartáč či radlici, mulčovače/vyžínače, bubnové sekačky, travní sekačky, travní traktory, multifunkční nosiče Raptor Hydro a MaX, křovinořezy, elektrocentrály, tlakové myčky, drtiče a štěpkovače, štípače, štípací linky a pily na dřevo. Firma je pravidelným vystavovatelem na výstavě Techagro, na jejich stánku můžete letos mimo jiné vidět novinky VARI a nový akku program značky EGO. A je opravdu na co se těšit. Více informací najdete postupně na webových stránkách www.vari.cz a sociálních sítích www.facebook.com/VARIcz a www.instagram.com/VARIcz.

Těšíme se na Vaši návštěvu na volné ploše C3, mezi pavilony C a E, u brány č.4.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...