STYL

JOSSI a VIGOSS představí své stylové pánské mikiny, trika i jeansy

JOSSI je nová značka založená v roce 2016 ing. Josefem Koskem, který vytvořením vlastní značky zúročil své 25 - leté zkušenosti s podnikáním v oděvním světě.  Také velmi úspěšně již 20 let zastupuje na českém a slovenském trhu tureckou značku VIGOSS.

Módní střihy nejen pro volný čas

Značka JOSSI od svého založení velmi rychle a úspěšně doplnila pánský módní trh o mikiny, svetry, trika, košile, vesty a nově také pánská volnočasová saka.    Značka se specializuje především na pánské mikiny a pola trika. Vynikají svým zpracováním do posledního detailu a vysoce kvalitními materiály především mercerovanou bavlnou.    Střihy značky JOSSI drží krok s módními trendy a volnočasově laděná kolekce zajistí, že se budete cítit po celý den příjemně a stylově.

Kromě značky JOSSI představí firma na únorovém veletrhu Styl a Kabo 2020 také novou jeansovou kolekci jaro-léto 2020 zn. Vigoss.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše